Přejít na obsah

Octavia Super


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

parada :palec: .

Nebola jej zima? :)

No trošku jo... Ale jak hrabala na sněhu paráda...S těma gumama to bylo jak s bruslema na ledě...

 

tohle je naprostá bomba! :palec:

 

vždycky jsem tahle stará auta obdivoval a co mě vždycky nejvíc rozseká je v případě veteránských srazů i to dobový oblečení.

 

A ty retrofotky na první stránce jsou suprový; je báječný, že máš ženu, která je naladěná na stejnou notu jako ty :pivo:

No mě k tomu nápadu pořídit si tuhle octavii přivedl můj první sraz octaviaclubu když sem tam přijel mou Oc2... pak sem si říkal že je škoda že tam nepřijel nikdo právě s Oc0....A tak to začalo... a tak mě to dostalo že teď jezdíme na veteránský srazy právě i v dobovém oblečení....No jsem rád že právě i manželka na tom je s tímhle koníčkem stejně....

Odkaz ke komentáři

budu, s dovolením, ještě trošku OT :wub:

 

my jsme s přítelkyní byli předloni v MB na Svatováclavský jízdě; máme pár známých, kteří se tomuto koníčku také věnují, tak jsme jim byli okouknout vozy. Mít tak buď tady v ČR (nebo v Německu) místo, tak bychom si veteránka taky pořídili. Leč v tuto chvíli oba nevíme, co bude za půl roku, takže se ani nedá plánovat. Ale jednou si ho taky pořídíme :pivo:

Odkaz ke komentáři

No tudora bach taky chtěl ale ceny sou vysoké nemáš nejake kontakty za slušně peníze... Přece jen u vás na slovensku je toho ještě víc než u nás

Myslis ze viac? Myslim ze je to opacne :rolleyes: . Keby mam bubaky tak jedneho krasneho dna si zaplatim 2 kamiony s navesom a idem k vam na nakup :D ! Jeden pre cele auta (oct, fel, spartak, a tak) a druhy pre diely :lol:

No mam rozbehnute nieco z nejasnym priebehom cez znameho, ale celkom dost ma drazdi aj toto

http://auto.bazos.sk/inzerat/23893567/skoda-tudor.php

Je to rozobrate, nekompletne, ale ze tie € a s papiermi nie je o com. Cudujem sa ze sa este nepredal. Bude v tom nejaka finta isto :blink:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...