Přejít na obsah

Nejde centrál


Doporučené příspěvky

Jej dakujem ze sa niekto predsa len nasiel, mikrospinace som vsetky vymenil, vednia vodicov odizoloval, vybral z prechodiek dveri, prekontroloval a zaizoloval nanovo, stale nic, mal som podozrenie na to ze raz som mal mokro na podlahe spolujazdca lebo som mal upchaty kanalik pri pelovom filtry, ze prave to mokro mohlo sposobit nejaky skrat alebo nieco take, pretoze dole pod A-stlpikom na spolujazdcovej strane je svorkovnica ktora taha vedenia do PP dveri ...ale tiez mal som to von pozrel a nic neobvykle... ale aj tak sa mi zda cudne ze ked testnem akcne cleny komfortky tak ta dioda blika, ze funkcia ako taka je zachovana...len sa nejde central pustit do toho Safe-locku aby blikala aj normlane. Uz fakt neviem, niekedy behom tyzdna skusim tie hodnoty z VAGU.. dikes zatial

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Stejny problem zamkne na 10x a potom aj tak musim odomknut rucne.

Rad by som rozobral ale neni garaz jak sa niekto v Prahe najde a obetuje na den svoju tak by som rozobral skontroloval preletoval.

Pytal som sa servisu a odpoved ,,dej petikilo a hraj se '' tak moja odpoved wole to radsej na parkovisku vymrznem :D

dik

Odkaz ke komentáři

Mám podobný problém. Dvere za spolujazdcom sa mi nedajú otvoriť. Kolíček centrálu pri zamknutí ide dole, pri odomknutí hore, čiže to by malo byť v poriadku. Ale aj keď odomknem auto (kolíčky na všetkých dverách sú hore), tak tie dvere za spolujazdcom sa stále nedajú otvoriť. Ani z vnútra, ani z vonku. Z vnútra sa mi zdá, že klučka je nejaká volnejšia oproti ostatným, ale lanko nieje odpojené. Niekedy sa stane, že sa dajú aj otvoriť, ale to sa stáva velmi málo. V čom môže byť problém?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

chlapi, dvere za ridicem si delaj co chteji, bud se nezamknou nebo neotevrou. Takze jsem zacal u svazku dveri, dal jsem druhy, problem je stejny. Dokonce jsem mel i samotny zamek rozdelany, ale studenak zadny, jeste chci vyloucit chybu v zamku - jde nejak overit ten motorek, zda-li je funkcni nebo vadny? Jde to nejak odzkouset? A jeste jedna otazka, z ridici jednotky centralniho zamykani, jde signal do prednich dveri a od prednich dveri do zadnich po svazku? nebo z ridici jednotky centralniho zamykani jde signal do prednich a zaroven do zadnich dveri? Jeste potrebuji vyloucit moznost, ze by byla nekde oxidace na konektoru od ridici jednotky az po dvere za ridicem, protoze pokud signal funguje ze dveri do dveri, tak by musely zakonite blbnout i ty dvere ridicovi, ale bohuzel nevim, jak ten signal putuje. dik za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

zdravim pani!

 

ja mam problem, v niecom podobny...

 

ked som napichol auto na vag vypisalo toto obr.1

 

zamikanie funguje dobre - aj klucom aj dialkovim, len niekedy ledka na dverach blika inokedy nie, sem tam zas len preblikne.... a problem nastava vtedy ked chce, autop zamknut z vnutra pomocou gombika na madle dveri, kedy sa vsetky dvere zamknu ale zadne lave sa zamknu a hned aj odomnku....

 

co to moze byt

post-1686-1287691685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...