Přejít na obsah

Tennis


Octavius84

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Jo vim ze jsou SUPER. Chodim pravidelne na ctyrhru a nasi souperi je MAJI. Delaji si z nas prdel, protoze ja s kolegou mam starsi model (Babolat AeroPro Drive GT Nadal ´11) a oni ten NOVY. ;)

 

Ale porazit i kdyz maji NESKUTECNE dobre rakety je DOKAZEME! :lol:

 

Jaky jsi si tam nechal dat VYPLET?

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Narazil sem na tohle vlákno a taky přispěju,na ZŠ a učnáku sem hrál závodně,na chvilku sem přestal kvuli problémům skrz loket a koleno začal sem to léčit a nyní zase při studiu začínám na plno hrát,ale už ne závodně,ale jen tak z lehka. :)

 

Moje vybavení zatím: 3x Wilson (K) factor six one tour se kterou hrával i Roger od kterýho je na raketě i podpis.Jinak raketa má velikost hlavy 581cm2 a váha je 355g.Použivám klasickou omotávku Pro overgrip (wilson) která mi přišla zatím,jako nejlepší co je na trhu.

Jinak tašku mám taky od Wilsonu a to BLX team Roger Federer,která má taky podpis od Rogera,taška je hodně prostorná a všechno vybavení se tam v pohodě vejde.Míče klasika US Open 4. :) Myslím,že víc asi není potřeba.. :pivo:

post-23145-0-18886300-1381183294_thumb.jpg

post-23145-0-65323300-1381183303_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak já hraju tenis rekreace, v létě tak 2x tejdně, v zimě 1x. Ale koukáním na tenis v TV bych se mohl živit profesionálně :loool: . Takže naposled mě potěšil turnaj z Kataru, škoda, že Berdych vypadl tak brzo. Mno a skoro se to bojim napsat, nekriticky vždy fandim Djokovičovi, rád na jeho zápasy koukám :D . Jak jsem zjistil, v mým okolí nemá moc příznivců, tak snad mě neukamenujete ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...