Přejít na obsah

Peťasova Čertinka Black&Red


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Jestli sem někdo zabrousí co je ze slovenska, měl bych na vás takovou prosbičku o radu .

Jedná se mi o to, že mám nabídku na koupi motorky ze slovenska, a potřeboval bych od vás zjistit , nebo poradit , jestli to budete vědět, kolik stojí ty procedůry při té koupi motorky.

Tady v česku jde o dvě věci (teď sem moto prodával, takže to vím přesně jak je to tu) .

- První úkon je to , že se musí na STK a tam se udělá tak zvaná evidenční prohlídka , ta stojí cca 200,- Kč

- Druhý úkon je to , že se jde (od ledna - oba - stávající i budoucí majitel) na dopravní inspektorát kde odhlásí

stávajícího, a zapíšou nového majitele, to stálo mám dojem .... 500,- Kč a je to vyřízené .

 

Jak to je na Slovensku, je to stejně , nebo nějak jinak ? A hlavně co mne teda zajímá , kolik ty dva poplatky stojí na Slovensku .

Musí u toho odhlášení být taky oba dva současně ?

 

Děkuji moc předem za radu , ptám se , protože na mne pán vystřelil takovou sumu, že se mi to zdá nějaké divné .

 

 

Odkaz ke komentáři

Peťas toto som nikdy neabsolvoval... no dám ti maximálne takéto info :)

 

http://www.minv.sk/?odhlasenie-vozidla-do-zahranicia

 

http://www.povinne-zmluvne-poistenie.sk/prihlasenie-vozidla/odhlasenie-vozidla-do-cudziny/

 

http://auto.sme.sk/poradna/kontrola-technicka-emisna-originality/21-prehlasenie-auta-do-zahranicia?strana=8

 

 

takže narýchlo.. auto potrebuje mať KO(Kontrola originality), cca 45€ na motocykel a čistý TP už s tvojimi údajmi(na moto nepotrebuješ vývozne značky - keďže to budeš prevážať asi na vozíku/dodávke), takže cca 12€?? ale nie je to overený zdroj :)

Odkaz ke komentáři

Pán po mě chtěl napřed 80 a další den už že 100 euro. Nevím na co to mělo být. A na těch policajtoch (dle jeho slov) to bude už enom pár euro ?. Tak teda nevím !!!

SOM Z TEHO VOLAAKÝ ZMETĚNÝ

protože to je skoro 3 tisíce a pak to dovezu sem a stejně, aby mi to zapsali, budu muset u nás jít na evidenčku a pak na D.I. a tam asi zas 500. Toš to je kurva 4 tisíce jak vyšité. V tom aby se čert vyznal.

V česku to celé stojí cca 700-750 Kč

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...