Přejít na obsah

Laciho Oktafka DSG


Doporučené příspěvky

Tu je moja súčasná


post-15266-0-81538500-1337595616_thumb.jpg post-15266-0-57861100-1337595604_thumb.jpg

 

post-15266-0-38932100-1337595593_thumb.jpg post-15266-0-70819100-1337595580_thumb.jpg

 

post-15266-0-32275200-1337595565_thumb.jpg

 

 

Rok výroby: rozkladom VIN 2006, prvé prihlásenie XII/2005
Motor 1.9 TDi 77 KW chip cca 98 kW

DSG prevodovka
Výbava:
Automatická dvojzónová klimatizácia
4 x elektrické okna

4 x airbag
17" 18 elektrony 225/40
elelktrické zrkadka + vyhrievanie
ABS-ASR
Strešný nosič
Palubný počítač
Klimatizovaná priehradka

Tempomat /od 2015-07-29/
a ďalšie

Upraveno uživatelem Laslop
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Vďaka, nie nemenil som vzpery hneď, až keď boli dosť lenivé. A aj to som kúpil značku STARLINE , vraj číňan, ale dať 70,-€ za original a dať necelých 9,- € za číňana je rozdiel :rolleyes: . Ale brzdy by som od neho nedal :wallbash:

 

Objednanie podla toho čisla, to je vlastne ponuka, ktorú mi poslali emailom

Odkaz ke komentáři

Pravá strana má nový homokinetický kĺb a rapkanie je minulosťou ;)

 

 

No to je krásne ale vybrácie prednej nápravy neprestali :wallbash: . Na zimných gumách boli cca od 130 km rýchlosti ale na letných to je už od cca 105 km.

 

Tak som sondoval a poradili mi pozrieť vnútorné homokinetické kĺby. Hlavne na strane vodiča , vraj to može robiť jeden z nich keď je vybitý. O zábavku postarané ;)

 

Čo vy na to??? Nejaká rada

Odkaz ke komentáři

NIK nevie poradiť?

 

 

No to je krásne ale vybrácie prednej nápravy neprestali :wallbash: . Na zimných gumách boli cca od 130 km rýchlosti ale na letných to je už od cca 105 km.

 

Tak som sondoval a poradili mi pozrieť vnútorné homokinetické kĺby. Hlavne na strane vodiča , vraj to može robiť jeden z nich keď je vybitý. O zábavku postarané ;)

 

Čo vy na to??? Nejaká rada

 

Odkaz ke komentáři

Vymenil som pravý vnútorný kĺb, manžeta bola deravá, čudne zdeformovaná a unikal z nej mazací tuk.

 

post-15266-0-35017700-1396859219_thumb.jpg

 

Tešil som sa však márne . Nejaké vibrácie stále zostali, nie sú už také intenzívne. Prevážim ešte raz pneumatiky, či neodletelo nejaké závažie.

Odkaz ke komentáři

Bol som v servise, kde mi obúvali pneu na disky skontrolovať, či som nepostrácal závažia z kolies prednej nápravy. Ja by som tomu, kto mi prvý krát vyvažoval kolesá nasr.l do rúk a vykopol ho. Po tom ako som videl že na jednom aj druhom trebalo 25 g som dal skontrolovať aj zadné a to ma dorazilo 40 g !!!.

No ale prd to pomohlo. :wallbash: Vibrácie pokračujú. Mám podozrenie , že pneumatiky sú poškodené, vymením kolesá. Hodím tam 18 z A4 a uvidím, či budú vibrácie.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...