Přejít na obsah

Laciho Oktafka DSG


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

tomiq07 - bol som v Prešove,

 

Laurin Klement - nie , DSG sa neupravovala a ani by som sa jej nedovolil dotknúť na základe preštudovaných vyjadrení či už tu alebo na nete. A poviem ti zvláda to perfektne je to úplne iné ako predtým. Vďaka silnejšiemu kruťaku motor nejde do takých otáčok ako predtým a tým pádom je aj podstatne tichšie. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak a nová páčka namontovaná , tempomat funkčný :huh:

 

Tak mal som manuál Oktafku s tempomatom ale toto je pecka , max využíva kruťák. Až mi je divné, keď nastavím tempomat na cca 100 km/h spomalím na 40 km/h a aktivujem tempomat, to zrýchlenie nádhera :palec: . Už sa teším na jazdu na dovolenku. :unsure: . Hmm len čo budem robiť za volantom :pest: okrem jeho "krútenia" :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Príchod do Grécka/Stavros (blízko Thessaloniky/Asprovalta) 2015-08-26 o 02:30 h nášho času

 

post-15266-0-80806400-1444210224_thumb.jpg post-15266-0-92640800-1444210246_thumb.jpg


Prvá ranná káva v "pešej zóne"

 

post-15266-0-91954200-1444210392_thumb.jpg post-15266-0-06070000-1444210381_thumb.jpg post-15266-0-49157800-1444210366_thumb.jpg post-15266-0-60099900-1444210355_thumb.jpg

 

parking, v blízkosti ubytka

 

post-15266-0-04183800-1444210499_thumb.jpg

 

 

 

 

_________________________________________________________

 

Vyrazili sme 25.8.2015 o 12:00 z KE. Cesta totálne bezproblémová. Cez Maďarsko, Srbsko okolo 140 km rýchlosťou. Na hraniciach NIKTO, maximálne 1 auto pred nami, čiže zdržanie minimálne. V Srbsku som nalial 40 litrov nafty , Kumanove – Macedónsko natankoval cca 70 litrov. Po Macedónsku a Grécku som šiel 90 km rýchlosťou a aj tak sme na miesto dorazili ráno nášho času o 02:30 h.
Spotreba podľa palubného počítača 6,2 l/100 km


Nazad sme sa vracali 08.09.2015. Vyrazili sme o 05:00 h nášho času. Cesta bezproblémová. V Kumanove – Macedónsko tankovanie, v Maďarsku dolievanie 40 litrov nafty. Najdlhšie zdržanie vstup do Maďarska presne 26 minút. Celkovo státie /mítnice hranice tankovanie/ 1,5 hodiny. Doma v Košiciach sme boli o 18:00 h nášho času
Spotreba podľa palubného počítača 7,5 l/100 km

Upraveno uživatelem Laslop
Odkaz ke komentáři

Díky moc za foto (ono to foto stejně nikdy není tak jak je to naživo). Jde mi o to že mám žárovky H7 Eufab Future Light a ty klasický obrysovky jsou proti nim strašně do žluta, tak uvažuju o tom jestli tam nedát něco bělejšího. Co máš za Ledky v těch obrysovkách?

Odkaz ke komentáři

tak ja to mam v reále naopak. H7 sú do žlta a ledky snehobiele, na tej foto to vôbec nie je vidno. čo sa týka lediek neviem hneď odpovedať. Ja som ich nekupoval doniesol mi ich syn viem len , že kus stál 3,- €. Ale na aliexpress som nasiel kus za 0,60 € takže nakúpim viac a všade pomením. Kúpili sme tam na A4 obe svetlá na osvetlenie EČV s ledkami a syn mi vravel , že sa to s klasikou nedá vôbec porovnať. Ešte som to nevidel

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...