Přejít na obsah

SII xenon nebo bixenon?


Guest Atila

Doporučené příspěvky

Díky super.

 

Nechci zbytečně zakládat nové téma,tak se zeptám tady:dají se sehnat a vyměnit ty ozdobný lišty v interiéru,myslím ty na palubce a ve dveřích.Mám to v dekoru dřeva a to se mi nelíbí.Nebo bych to mohl z někým vyměnit.

Problém je v tom,že sem v etce našel číslo dílu lišty v palubce (3T1 858 418),ale nikde na prodej není.

 

Nebo máte někdo dobrý tip na polepení.To výjde levněji.

Díky.

Odkaz ke komentáři

Nevíte někdo přesné označení výbojek?Jestli to je D1S 4300K,nebo D1S 6000K ?Jedna mi svítí už trochu do fialova,a nechtějí se mi kupovat ve Škodovce za 3tis,dají se koupit za cca 700kč,ale nevím to přesné označení (svítivost).

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

aha,ja myslel ze bi xenon je D2S tak dekuji,jeste se chci zeptat,protoze mi to vrta hlavou mame bi xenony a kdyz dam dalkove tak se mi rozsviti zarovky v miste kde je i parkovacka a cocka ve ktere jsou xenony je zhasnuta,jak je to mozne? Myslel jsem ze to funguje jak u wv nebo audi ze se xenon rozsviti vic je tam takove jakoby zrcatko ktere vytoci paprsek vzhuru,proc nam to nedela?Rozsviti se jen zarovka co je bliz k masce?Diky za info

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Já je mám chromové,ale nevšiml sem si,že by byly ještě nějaký jiný.Možná je to nějaká sociál výbava.Zrovna tak některý nemají chrom. lišty na dveřích pod okny,a chybí i chrom. lišta na víku kufru.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...