Přejít na obsah

4. stupen pres zuby


Doporučené příspěvky

zdravim nedavno jsem si domu dovezl oktavku 1.8 t 132kw najeto poctivejch 106t, po ceste jsem zjistil ze pri razeni 4. jde lehce pres zuby, s jinou rychlosti problemy nejsou jen s tou ctyrkou ale obcas se mi povede ji tam pomalu zaradit bez skrtnuti ale jen vyjmecne, nemate nekdo zkusenosti co s tim? za kazdou radu dekuju

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

No právě toe ten největší omyl on ten olej vypadá jako novej i mnozstvi je v pořádku jenže je už prostě vycerpanej nejsou v něm už potřebné aditiva já taky měnil olej který vypadal jako nový a po výměně jsem se nestačil divit jak krasne mi auto začalo radit takže s výměnou oleje bych začal !

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

no co ako to dopadlo? ptz ja ma mtaky isty problem cez 5tku..cez silu mi nejde zaradit a musim dat prve nas5 pakou a ptm zas 5tku zaradit aby som zaradil..bol so mv servise povedali ze mam skusit olej,tak mi ho vymenili novy a nic..takze netusim co to moze byt,bojim sa ze synchron :/ dik

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

no co ako to dopadlo? ptz ja ma mtaky isty problem cez 5tku..cez silu mi nejde zaradit a musim dat prve nas5 pakou a ptm zas 5tku zaradit aby som zaradil..bol so mv servise povedali ze mam skusit olej,tak mi ho vymenili novy a nic..takze netusim co to moze byt,bojim sa ze synchron :/ dik

Ahoj,

tak jestli ti nezabrala vymena oleje, tak jeste zkus promazat (nejlip nejakym vzlinavym mazadlem ve spreji) kloubky a spoje pod radici pakou. Dostanes se k nim jednoduse. Staci vyndat tu "suknicku" od radici paky ze stredoveho tunelu. A potom taky promaz i kluzny plochy a kloubky zvrchu na prevodovce. U me se po tomhle drobnym zasahu zlepsilo razeni uplne neskutecne. Kvalty tam ted padaji skoro samy. Jinak kdyby ani tohle nepomohlo, tak se daji jeste nejak serizovat tahla, ale to jsem nepotreboval resit, tak nevim presne jak. Synchron bych opravdu resil az jako posledni moznost.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...