Přejít na obsah

GeorgůW žlutý expReS


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

patřím k dalším přeběhlíkům z Felicia klubu do Octavia clubu. Po tři čtvrtě roku hledání vám konečně můžu představit svou Octávku. Když jsem před rokem začal zvažovat koupi nástupce Feldy, nejprve jsem chtěl jít do Fabie RS, ale když jsem si tak spočítal náklady za palivo a údržbu, nakonec jsem usoudil, že Octavia bude lepší volba. Od začátku byla volba jasná - musím najít žlutého liftbacka. A když se mi zdejšího klubáka nepodařilo po tříměsíčním přemlouvání ukecat k prodeji, volba padla na tuto:

 

Octavia RS 1,8T 132kW, r.v. 2001, do provozu 04/2002, žlutá Lemon, najeto 102 500km, dovoz Německo (Frankfurt n.M.), serviska, výbava xenony, 17" kola vč. rezervy, 4 airbagy, ESP, vyhřívané sedačky, CD changer.

 

Až na tempomat to má vše, co jsem chtěl. Tempomat bude tento víkend dodělán. Jinak bych rád auto udržel co nejvíce v sériovém stavu, s úpravami jsem se celkem dost vyřádil na Felicii, teď jsem chtěl něco, co bude vypadat dobře už v sérii a nebudu tak mít problém na STK a s chlupatýma :) Jediné, co bych rád vyřešil je denní svícení (nejspíše z Fabie II RS), protože se mi přes den přeci jen nechce plácat xenonové výbojky.

 

Proběhla standardní prohlídka, nějaké ty výměny kapalin, lak rozleštěn firmou Porzelack (mohu vřele doporučit - výborná práce, skvělá domluva a rozumná cena - 1200,-)

 

Nějaké fotky:

 

29311238660047426561956.jpg

31487238660053426711337.jpg

31481738660064626991591.jpg

41739238660075027252098.jpg

42690538660068627091132.jpg

 

 

A pár fotek s jejím předchůdcem:

 

[72231362.jpg

99459560.jpg

65642983.jpg

Upraveno uživatelem GeorgeWWW
Odkaz ke komentáři

Vítám tě tu, octule je moooc pěkná, žlutá je na RSu prostě nejlepší, takže se snaž ji udržet v takovým stavu v jakým je těď (byla by totiž škoda ji zanedbávat) :palec: . Jinak jestli se můžu zeptat, kde ti dělali to rozleštění laku? Taky používám kosmetiku od Porzelacku, ale strojní leštění by bylo lepší ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...