Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Ja bych rozhodne nehledal nejnizsi cenu, ale nejvyssi kvalitu...takove to setrilkovani je nahouby a nekdy v souctu vyjde jeste draz.

 

Stare prislovi: Nejsme prece tak bohati, abychom si mohli kupovat levne veci ;)

 

 

Já ale nešetřím, ne :) Nechal jsem to stříknout i lakem, aby to bylo lepší. Navíc cena za komaxit je to běžná ani drahá ani levná :pest:

Odkaz ke komentáři
čau Maro, tak co ozval se ?

Mne ne,ale Mirek mu dneska volal a bylo to uz prodane.

Psal mi dneska k veceru SZ a rikal ze to bylo do dvou hodin prodane.

I kdyz byl pak vecer na foru o pul devate nebyl schopny to napsat k inzeratu.........jsem nasrany ale neskutecne.

Pritom vedel ze mam zajem,psal jsem mu do vlakna a stejne dal na forum inzerat.

Odkaz ke komentáři
Mne ne,ale Mirek mu dneska volal a bylo to uz prodane.

Psal mi dneska k veceru SZ a rikal ze to bylo do dvou hodin prodane.

I kdyz byl pak vecer na foru o pul devate nebyl schopny to napsat k inzeratu.........jsem nasrany ale neskutecne.

Pritom vedel ze mam zajem,psal jsem mu do vlakna a stejne dal na forum inzerat.

co k tomu dodat ??? !!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Dobre posrane rano vsem....dneska me vzbudil po ranu stekot psu, hodne agresivni asi vedeli kdo je za plotem, odecitat elektromeru z Cezu. Toz sem ho k elektromeru pustil, ale to sem nemel delat, diky tomu ze na baraku v minulych letech ve vsednich dnech nikdo nebyl, tak posledni dva roky delali vypisy za elektriku odhadem, tak tento rok se ukazalo ze jejich odhad byl totalne podhodnoceny a spotrebovavalo se mnohem vic.....a ja zil v chabe nadeji jak nevedu ekonomicky zivot kdyz nam kazdy rok (dvakrat po sobe) snizily zalohovou mesicni platbu. Suma sumarum v kvetnu se muzu pripravit na fakturu za 60........ ;) :pest:

HOBLÍK TAK TAKOVÉ PROBUZENÍ ŠOKEM TI NEZÁVIDÍM :) JDE VIDĚT ŽE JSI KLIĎAS, MĚ BY ASI Z TÉ CIFRY RANILA MRTVICE :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...