Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

S tou dalnici z OV do Belotina bych rekl ze to soudruzi zase posrali, jel sem tam v utery v noci, lilo, dementi opet pouzili ten cerny levny asfalt ktery se na mokru leskne jako psi koule, nekde nejsou ani svodidla a hlavne ze tam jsou na kazde strane dva pruhy v té casti kde chyby pul dalnice, takze kazdy dement predjizdi i kdyz je tam malo mista, sem zvedav kdy tam budou mit nejakou poradnou bouracku. Jako ja bych to takdle neoteviral je to hnus velebnosti, jak to uvidi nekdo ze zapadu tak si fakt nemuze myslet nic jineho nez ze jsme Bananenrepublik.

Odkaz ke komentáři
NO JASNĚ ŽE JO, TAKOVÉ VĚCI DĚLÁME CELKEM ČASTO.........A TY SCHODY JSOU PRO FIRMU, NEBO PRO NĚKOHO ZNÁMÉHO NA BARÁK ?

Na můj barák který je zatím ve fázi kreslení a výpočtu. Uvidíme co řekne projektantka jestli normální,nebo točite. Líbili by se mi točite, ale po těch zase nedostaneš nahoru nic...

Odkaz ke komentáři
Na můj barák který je zatím ve fázi kreslení a výpočtu. Uvidíme co řekne projektantka jestli normální,nebo točite. Líbili by se mi točite, ale po těch zase nedostaneš nahoru nic...

NO NECHCI TI DO TOHO KECAT, ALE JESTLI TO JE NA TVŮJ BARÁK, TAK SI NENECH DĚLAT SCHODY ZE ŽELEZA, ALE ZE DŘEVA BUDE TO VYPADAT MNOHEM LÉPE.

Odkaz ke komentáři
NO NECHCI TI DO TOHO KECAT, ALE JESTLI TO JE NA TVŮJ BARÁK, TAK SI NENECH DĚLAT SCHODY ZE ŽELEZA, ALE ZE DŘEVA BUDE TO VYPADAT MNOHEM LÉPE.

Já chci kombinované, boky železné a našlápy dřevěné...

Ale já a železo nejsme kamarádi, tak se domluvím s Tebou na fušku a jsem v klidu :P

Jestli to vyjde a všechno dopadne dobře, tak příští rok můžou být pracovní srazy každý víkend u mě na stavbě :D

Odkaz ke komentáři
Já chci kombinované, boky železné a našlápy dřevěné...

Ale já a železo nejsme kamarádi, tak se domluvím s Tebou na fušku a jsem v klidu :(

Jestli to vyjde a všechno dopadne dobře, tak příští rok můžou být pracovní srazy každý víkend u mě na stavbě :D

OK :P KOMBINACE ŽELEZO-DŘEVO JE TAKY DOBRÁ VOLBA......JÁ MYSLEL, ŽE JE CHCEŠ JEN ŽELEZNÉ.....TO BY BYL HNUS :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...