Přejít na obsah

spínání pal.čerpadla


Doporučené příspěvky

Ahoj,mohl by mě prosím někdo říct jak funguje spínání pal. čerpadla při otevření dveří u řídiče?Při otočení klíčku ve spínačce vždy vrčí(někdy spíš píská) i v akčních členech na vagu vždy funguje a cpínač v zámku je nový(stropní světlo funguje jak ma)při otevření dveří jede jen malo kdy,spíš ojediněle Oct. 1,6,75kw,r,v01

Jinak mam problem s chybou 16555-chuda směs sporadicky,auto při prvním staru hůř chytá,ale vždy chytne na poprvé-celé se ze začátku klepe,ale jak prošlápnu plyn tak je to vpořádku,jako by tam šlo málo benzínu proto se ptám na to čerpadlo to jsem ještě neměnil,ale čím větší zima je tak je to horší Děkuji

Odkaz ke komentáři

Palivovy čerpadlo by ti mělo spínat po otevření dveří jen tehdy,pokud je nízký tlak v systému.Nejčastěji

pouze když hodláš třeba ráno vyjíždět.Pokud necháš delší dobu(asi 15min)otevřené řidičovy dveře sepne a dotlačí palivo zase.Jinak spíná po zapnutí klíčku,pokud je nízký tlak v soustavě.

V tvém případě bych vyměnil palivový fitr,aby měl benzín čistou cestu.Jinak bych to odhadoval na odcházející čerpadlo,jestli už vydává i neobvyklé zvuky.Zkus si nechat změřit jaký ti dává tlak.

Odkaz ke komentáři

Palivovy čerpadlo by ti mělo spínat po otevření dveří jen tehdy,pokud je nízký tlak v systému.Nejčastěji

pouze když hodláš třeba ráno vyjíždět.Pokud necháš delší dobu(asi 15min)otevřené řidičovy dveře sepne a dotlačí palivo zase.Jinak spíná po zapnutí klíčku,pokud je nízký tlak v soustavě.

V tvém případě bych vyměnil palivový fitr,aby měl benzín čistou cestu.Jinak bych to odhadoval na odcházející čerpadlo,jestli už vydává i neobvyklé zvuky.Zkus si nechat změřit jaký ti dává tlak.

 

Diky za odpoved,skusim vymenit to cerpadlo

Odkaz ke komentáři

Nezapomeň vyměnit i ten filtr,pokud je tam dlouho.

 

pal. filtr jsem už měníl pak taky tu první lambdu a regulátor paliva,pak jedině to čerpadlo(někdy to jsou hrozny pazvuky) nebo ještě mrknout na vstřiky,ale v tahu motor neškube jen na volnoběh se mě zda,že motor neběží uplně hladce

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...