Přejít na obsah

5.OCTAVIA SRAZ 2013


vittorio

Doporučené příspěvky

ABY I TI, KTERÝM TO DLOUHO NEVYCHÁZÍ SE DOSTAT NA SRAZ, MĚLI BRZKÉ INFO O TERMÍNU PŘÍŠTÍHO SRAZU, JSEM REZERVOVAL IHNED KEMP NA DALŠÍ ROK

 

KDY SE BUDE SRAZ KONAT :

30.8. - 1.9.2013 - HLAVNÍ DEN : 31.8.2013 = SOBOTA

 

KDE SE BUDE SRAZ KONAT :

ATC ŽAMBERK - WWW.AUTOCAMPING.CZ

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ BUDOU ZASE JEN A POUZE PŘES OCTAVIACLUB - TENTOKRÁTE SE BEZ REZERVACE PŘES OC DO KEMPU NEDOSTANE ANI NOHA !!!!

 

PŘEHAZUJTE SI SMĚNY, POČÍTEJTE S TÍM, PLÁNUJTE SI DOVOLENÉ, ABYSTE TO V ROCE 2013 ZVÁDLI :)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

PRATELE, KAMARADI

JIZ OD PONDELI ZACNEME S REGISTRACEMI NA SRAZ, PODMINKY JAKO VZDYCKY

FUNGUJE NAM I NOVY WEB, KDE SE POSTUPNE OBJEVI VSE PODSTATNE:

NA NEM JSOU ZATIM ZAKLADNI INFORMACE a tato pozvanka

PROGRAM BUDETE TAKÉ V PONDĚLÍ

SEZNAM PARTNERŮ NENÍ ÚPLNY TAK SI PROVZORNICH NAZVU NEVSIMEJTE

Odkaz ke komentáři

Ano je to možný :D

... přijet můžeš v pátek nebo v sobotu a spát buď v chatce ( registrace na ubytování bude od pondělka jak už tu Vitto psal ) a nebo spát ve stanu či v autě. Záleží co preferuješ ;)

 

 

Do Žamberka to mám 30Km,tak přece si tam nebudu pronajímat bejvák :P ;)

 

Když tedy přijedu v sobotu ráno,tak v kolik se začne pouštět do areálu a kolik budu platit za setrvání do neděle(budu spát v autě- mam kombajna) a to i s grilovačkou a pivem ?

 

:pivo:

Odkaz ke komentáři

OK,pohodá...však my počkáme.... :palec:

V pondělí tedy startuju forum budu hltat ty informace,dokud se z nich nepos.. :D

 

Netrpělivost je, ale hrozná vlastnost,ale kdo si počká,ten se dočká :lol:

 

 

Mimo jiné,koukal jsem,že už v Červený Vodě nejsem v klubu sám.Včera jsem si všiml,že skoro soused z ulice má taky nálepku OC,musím se za ním někdy až ho uvidím zastavit a poptat se jestli taky pojede ;)

Odkaz ke komentáři

tak dneska jsem to komplet napsal...

 

docela peklo, stravil jsem na tom 4h popisem, ktery snad odstrani spoustu dotazu

 

program sestavim pozdeji, obecny popis programu je vlastne i v tom clanku ktery v pondeli vyjde :) ale je mi jasny ze to bude spousta lidi chtit po hodinach :)

Odkaz ke komentáři

idealni je vyhodit vetu, Zabava, grilovani souteze

 

to neni tak podstatny, jako odkaz na web ;)

 

ale hlavne, ze bude vecirek a ze to na autech chcete vozit :)

 

da se to nastrihat i na pruhy a zmensit ty mezery, vccera jsem to tak delal i u sebe, ale az pri sundavani prenosky, coz byl porod v tom pocasi, slunce dest apod.

Odkaz ke komentáři

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Podíval bych se pod auto na kabeláž snímače oleje . Resp. objednal si svorkovnici s pinama ,  tu co tam je ustřihl a dál nové piny . Jo a kontrola jestli se netře o poloosu . 
    • Zdravím, mám tady takový záhadný problém. Z ničeho nic náhodně začne blikat displej climatronicu, po chvíli se k tomu přidá kontrolka airbagu, která se rozsvítí a "pulzuje" ve stejném rytmu jako climatronic a občas k tomu na maxidotu vyskočí "snímač oleje do dílny". A teď se k tomu přidá i to, že pokud je to auto v téhle " chybě" tak nejde nastartovat, prostě jen točí a nechytne, musím třeba 2x 3x vypnout zapalování a zase zapnout aby chytlo. Tato chyba se objevuje absolutně náhodně a neobjevil jsem žádný spouštěč toho. Jinak auto jezdí absolutně bez problémů a vše funguje. Na odkazu video jak bliká climatronic.Díky za každou radu.https://drive.google.com/file/d/1LCbdYU5Kk29SsHvF5B61BJq0NzYHi9sQ/view?usp=drivesdk
    • Ahoj Jen to trochu oživím,  nechal jsem dodělávat tažné v autorizáku kde se mě technik ptal co s tím budu tahat a když jsem řekl že jen příležitostně klasickou vlečku na bordel a tak, tak mi řekl že chlazení a altík řešit nemusím, pokud bych chtěl tahat karavan tak potom už ano. nechal jsem montovat oddělávací tažné za cenu 15k s daní a bylo do na OIII combi Fl 2018
×
×
  • Vytvořit...