Přejít na obsah

5.OCTAVIA SRAZ 2013


Doporučené příspěvky

Budu mít po cestě žízeň tak abych věděl v kolik se dostanu dovnitř, abych mohl odstavit auto a rozbalit stan(pokud se neuvolní chatka) a dát si v klidu pivo. Hlavně ale možná budu mít ještě jednu zastávku u Prostějova pokud to dopadne, takže to musím naplánovat ať nemusím někde dvě hodiny čekat.

Nemám problém přiložit ruku dílu pokud by bylo třeba, ale jestli bych jel k Prostějovu dopoledne řekněme na 10h a montáž by trvala podle předpokladu tak budu hotový kolem 13h a do 16h bych se musel někde poflakovat což se mi vůbec nechce

Ol@f...kdy by měl vyjít?

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

chlapi bezne v patek je prijezd kolem 16h a vejs, pocita se s tim ze vetsina jde treba jen na pul den do prace

 

tentokrat budu delat s temi kdo jsou od ctvrtka stany hned ve ctvrtek odpoledne nebo v patek od rana abych byl ready od pbeda prijimat auta, ale prace je to dost, takze je vzdycky lepsi kdyz dorazite az kolem 16h

 

samo kdo to ma takze vidi svuj prijezd ve 14 apod tak nemusi stat nekde 3h a cekat :)

 

program vyjde az bude finalni, byva to tden pred srazem, poslu ho do mailu vsem, dostanete odkaz na clanek

Odkaz ke komentáři

Mám prosbu na ty co jedou z Liberce a okolí na sraz v sobotu

Kdo by měl volné místo v autě a byl by ochoten přibrat jednu dívčinu, která končí v 7 hodin ráno směnu v Liberci na HZS.

byl bych moc rád, kdyby se nemusela kodrcat vlakem či jinak do Žamberka.

Já ji přivézt nemůžu, jedu z Ostravy a budu na srazu již od pátku.

Odkaz ke komentáři

zdar vsem

 

byl jsem na cestach takze dneska zitra vyridim posledni registrovany

 

jinak potrebuju nejakou dobrou dusi okoli hradec pardubice, potreboval bych aby se ten nekdo stavi v pardubicich v jednom vydavatelstvi pro baliky starsich casopisu Autosport a Tuning

Jedete nekdo na sraz v patek a muzete se tam pred srazem stavit a v patek je dovezt? :)

 

diiiikes

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...