Jump to content

eReSek

OctaviaClub
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Profile Information

 • Auto
  Octavia III Combi

Recent Profile Visitors

1 629 profile views
 1. eReSek

  Ostrava

  Jen aby bylo místo, když začíná ten advent Odesláno z mého COL-L29 pomocí Tapatalk
 2. Jejda, koukám, že jsem kalendář velikosti A3 už prošvihnul
 3. eReSek

  Ostrava

  Dnešní ostravský sraz u KIKY
 4. tak mě podruhé vypekl DO. Bez výstrahy mi chcípla baterka. Poprvé jsem si zavolal manželce, aby mi dovezla druhé klíče. Podruhé jsme u kamaráda několika přiměřenými ranami do baterie ji "nabili" , pak šlo auto otevřít a já dojel domů. Výměna a následné fungování bez problémů. Mě teda zajímá, proč mi auto nehlásí slabou baterii v ovladači, když tady čtu, že by hlásit mělo. Nebo mám baterie měnit preventivně, projevuje se to nějak, že baterie slábne?
 5. Já tak pomalu na tempomat nejezdím, ale mám stejnou konfiguraci auta jako Ty, tak to můžu vyzkoušet.
 6. Super konfigurace, dobrá volba :palec: Ať jsi spokojený
 7. Už jsou k mání nové aktualizace map ECE 2018 :palec:
 8. eReSek

  Ostrava

  pánové tak hezký zážitek na dnech seremNATO. Tam je to takový mumraj, že bychom se tam stejně nepotkali a ještě domlouvat nějaký sraz. Takže lépe první neděli v měsíci u KIKY :palec:
 9. eReSek

  Ostrava

  Kdepak, to chcavo za hoďku ustává Odesláno z mého Lenovo S1a40 pomocí Tapatalk
 10. Vytáhl jsem rodinku (4 dospělí plus zavazadla) na výlet a po cestě zpět jsem vyfotil Amundsena se spotřebou. Za mě spokojenost, cesta převážně dálnice a silnice I.třídy, většinou na tempomat.
 11. Díky za tip, objednám si je :palec:
 12. Sleduj vlákno Ostrava, jinak každou první neděli v měsíci ve 14 hodin u KIKY Odesláno z mého HUAWEI M2-801L pomocí Tapatalk
 13. Vyměnil jsem v zadních lampách žárovky blinkrů a couvaček za LED. U blinkrů spokojenost, svítí daleko víc než původní žárovky, u couvaček zklamání, couval jsem v nocí a ten jas nic moc. Má někdo odzkoušené bílé s dostatečným jasem? Nejlépe z Alliexpresu, bo cena :rolleyes: Díky za tip nebo link.
 14. Pánové díky za Vaše slova, to potěší :palec: To MichalF: Tato konfigurace byla tak trochu o emocích, takže spotřebu nějak neřeším, ikdyž nejezdím s plynem na podlaze, ale pro radost. Jak je vidět v podpisu, jezdím v průměru za 8,5l. Kolem komínu a v zimě je to o trochu víc, v létě míň. Pří delší cestě ve 4lidech se zavazadly jsem měl spotřebu i pod 7 litrů. U mě spokojenost.
 15. Je to již jeden rok, co mám svoji octavěnku, tak zkusím napsat takové malé ohlédnutí: Mám to jako auto pro radost, takže nemám s ním najety desítky tisíc kilometrů, ale zatím a to můžu zaklepat na dřevo mi slouží bez jediné závady, bez jediného problému. Nikde nic nevrže, neskřípe. Motor tiše přede a v interiéru je příjemné ticho. tím bylo překvapeno i pár mých pasažérů. Motor dobře táhne a s automatem jsem se skamarádil velmi brzy, naučil jsem se ho ovládat polohou pedálu plynu a rychlostí sešlapování. A zjistil jsem, že režim "S" vlastně vůbec nepoužívám a ruční řazení jsem používal jen v
×
×
 • Create New...