Přejít na obsah

Vykradená octavia


Steew

Doporučené příspěvky

Zdravím vás, nejprve se chci "pochlubit" s mojí novou zkušeností. takhle ráno přijedu po noční z práce a auto si dám za barák do dvora, odpoledne jedu do města a jelikož jdu potom opět na noční tak auto už nechám od 1 do 5 před barákem. když vylezu a chci jet do práce tak koukám že rámeček od navigace leží na sedačce. až se mi uplně zastavilo srdce, kouknu a columbus je fuč. s nadšením volám policii která za chvíli přijede, auto nafotí a řekne mi že je to natočené na kameru s benzinky, ale bohužel rozmazané, tak ať se s navi asi rozloučím. jen si lámu hlavu jak se do toho auta dostaly, když nic nebylo porušené. navíc bylo auto zaprášené a ani na tom prachu u dveří nebyly žádné stopy. nechápu. takže než se rozhoupu a investuju zas do tý prázný díry která na mě furt kouká a z který mi je do breku, tak se chci zeptat jestli tady nemá někdo zkušenost s nějakým zabezpečení třeba přes mobil nebo tak něco který by tohle odhalilo. než na něco přijdu tak už sem si pořídil aspoň plynovku kterou bych neměl sebemenší problém na toho sr.če klidně použít a přidal mu navíc pár svejch osobních fyzickejch pocitů... každopádně budu rád kdyby měl někdo nějakou radu jaký použít zabezpečení. díky moc

Odkaz ke komentáři

Auto otevřeš úplně v klidu bez porušení čehokoliv.. mě takhle vybrali 2x :wallbash: dojdu a vidím rádio nikde, okolo jenom trochu škrábanečků (muselo se vytahovat takovýma těma kovovejma plíškama), věci co byly po autě taky sebraný (nějaký kablíky na výhřev, pár pičovin, drobný na parkovaní..) :angry: ale furt lepší než když mi někdo vylomil zámek a rozbil pkýnko, páč šroubovákem do zámku to nešlo že.. (dá se to proti tomu lehce zabezpečit).

Jinak gsm alarm jde, má ho známej, tak by ti mohl sdělit zkušenosti, posílá to sms, volá to i když odemčeš klíčkem atd, je to vychytávka :palec:

Odkaz ke komentáři

zaslepené zámky, ok, tím pádem to nebylo klíčem, tak je tu možnost "rádiového" odemčení.. proti tomu nic neuděláš bohužel, krom toho, že ti to max pošle tu sms, že je auto otevřen, teoreticky max něco na hlídání vnitřního prostoru - může to teoreticky zloděje vyrušit a odlákat (ale beztak se to dá taky obejít)

Odkaz ke komentáři

já neřikám, že to je v týhle době elektroniky nějaká překážka ;) jen že je tam zaslepený taky mám. osobně tomu teda moc nevěřim, že se to nějak extrémně vykrádá timhle způsobem.. buď to je dlažební kostka do okna a nebo už to maj ty štětky podchycený a otevřou to normálně klíčkem. já se jen chtěl zeptat jestli někdo nemá radu nebo zkušenost s nějakým zabezpečenám

Odkaz ke komentáři

asi alarm s pagerem, ale to ho nezastaví, dneska když houká alarm, tak to nikoho nezajímá a než přiběhneš ty k autu, tak už je čorkař v zastavárně......

napadlo mě dát jiné šrouby, když jde pro columbuse, musí být připravenej a když tam budeš mít něco jiného, je to pro něj zdržení a to už může být pro něj problém a třeba se na to vysere a nebo vyžvejkat "hlavu" tak, že šroubek nepovolí, třeba odvrtat, ale pak bude problém navi vyndat i při problému, dodělávkách a tak......

Odkaz ke komentáři

no v tom případě to řeší pojistka stejně jako při krádeži a těšilo by mě, že zloděj u mě nepochodil a že jeho snaha byla marná.......

zloděj může napáchat větší škody, ale také nemusí, asi případ od případu a je to jedna z možností jak znepříjemnit krádež......

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Mě vybrali columbuse včera ve 3 hodiny ráno vlastním alarm který volá na mobil a posílá zprávy sms.Po zavolání na mobil jsem se šel podívat z okna alarm houkal a to hovado to rvalo ven z auta nohy venku než jsem vyběhl ven tak byl v trapu i s navi :D přitom vlastním pevnostní skla safe glass ani to mu nebylo překážkou trvalo to přesně 51 vteřin z výpisu událostí z internetu GSM link.Jak tady už někdo psal nic je nezastaví a to ani nejmodernější alarm vše je natočeno průmyslovou kamerou ale když má maník kapuci? :angry:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...