Jump to content

josef1968

Uživatelé
 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

Profile Information

 • Zájmy
  Auta

Recent Profile Visitors

1 757 profile views
 1. Tak folie udělala svou práci a lak zachránila. Lakování jednoho dílu neboli předního nárazniku v autor.servisu počítám 10 až 15 tisíc? Oprava folie do dvojky? Jen je blby že ta folie má reálnou životnost zhruba 6 až 7 let ale každopádně se to vyplatí i proti vandalizmu - protáhnuti laku třeba klíčem.
 2. Ono celkově moc skladovky nejsou a když tak jsou v omezené výbavě 😞 Bude to asi čím dál horší a nic s tím nenaděláme. Já chtěl čtyřkovou Octavii a opravu problém něco vybrat v současné době.
 3. X4 a Touareg se asi nedá moc porovnávat. Vždyť to jsou rozlišné vozy. X5 nebo 6 už se k tomu trošku přibližuje i když BMW nemá vzduch na zadku.
 4. Na kolik může vyjit cenově komplet vybavené auto z té zakázky 66 vozů? Na milion jedno? To bude asi mnohem víc...
 5. Porovnávat předchozí generaci s novým modelem? To už člověk musí mít něco po kůží 😂 👇
 6. Tak snad neočekáváš že dostanou 70 vozu s m-packetem 😁 když je tam příplatková výbava třeba za 300 tisíc 😂 Ty sedačky z autobusu jsou opravdu ale šíleny 😳
 7. Ale momentálně nemaji auta s ocejchovaným tachometrem nebo se pletu? Na Baworáky jestli nebudou mít nějaké praktické spec.školení tak z celkového počtu jich asi moc nezbyde. To jsou 540i a to už trochu asi pojede.
 8. Hodně záleží na kvalitě kůže (materiálu) když to je koženka tak samozřejmě kvalita je velmi špatná, to se nedá porovnávat s kůži třeba z Porsche. Dříve se kůže dávala jen u luxusních aut 😊
 9. Ale já neporovnávám látku se světlou kůží ale světlou a tmavší (černou) kůži.
 10. Když v tom autě nevozíš děti tak je to pohoda v opačném případě jsi otrokem. Ona je kůže a kůže. Taky velký rozdíl co se týče kvality.
 11. Kolik může vážit to cabrio? To musí být těžká kráva ne? 1700 / 1800kg?
 12. To video kdy se dostalo k policii tak si myslím že by se tím někdo zabýval. Bohužel takových idiotu je na silnici čím dál víc 😞
 13. Všechno šlo nahoru. Jen ve srovnáni dřiv stačila jedná stravenka za 100 a ted? A bude hůř. Řijen listopad ...lock? Budeme doufát že ne.
 14. Pět mio za auto které má najeto 4 tis km?
×
×
 • Create New...