Přejít na obsah

Octavia I sedan 1.6i 74 kW, 2000, facelift, RS doplňky


pym

Doporučené příspěvky

Prodám Škodu Octavia I 1.6i r.v. 2000 s RS doplňky. Najeto necelých 199 tis. km. Jsem druhý majitel, servisní knížku nemá, ale mám doklady od důležitých výměn, jako rozvody atd., které jsem prováděl po dobu vlastnictví. Má přední a zadní nárazník RS, křídlo RS, koncovku výfuku RS, sedačky RS a DX navigaci (vše originál Škoda). Zadní náprava je kotoučová a podvozek je originál Škoda sportovní, snížený o cca 20 mm (pružiny a tlumiče). Původní vybavení bylo Ambiente, takže okna jsou na kličky, převodovka manuální. Loketní opěrka a gumotextilní koberce včetně do kufru jsou součástí vybavení. Mechanická klimatizace. Sedačky jsou výškově stavitelné s bederní opěrkou a výhřevem (vyhřívání sedaček jsem ale nedodělal, není zapojeno). Na karoserii jsou drobné oděrky a škrábance odpovídající stáří vozu. Plnohodnotná rezerva, kola plech 15" s obutím zimní Continental, jetým poměrně málo jednu sezonu. Dálniční známka do konce roku 2012.

Loni měněná střední a zadní partie výfuku. Velké pravé zpětné zrcátko. Zrcátka elektricky ovládaná.

Jede dobře, spotřeba do 100 km\h max 6l\100 km, při 130 km\h na dálnici kolem 8,5 l\100 km. Jezděno jen na OV Maxx Motion 95. Nutno projet vyzkoušet. Další info viz kontakt.

 

Cena 60 000.- může být předmětem diskuse. Při rychlém jednání sleva.

JM Hodonín, Kontakt: SZ nebo pym@post.cz, 774957752

post-270-0-71789400-1348834521_thumb.jpg

post-270-0-51151800-1348834623_thumb.jpg

post-270-0-99925900-1348834676_thumb.jpg

post-270-0-72119300-1348834726_thumb.jpg

post-270-0-70313400-1348834796_thumb.jpg

post-270-0-62862400-1348835096_thumb.jpg

post-270-0-08838800-1348835122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
    • Při brzdění vibruje volant a zahřívá se Ti zadní pravé kolo. Pokud víš, že je zadní ložisko v háji, tak jej vyměň. Pokládat otázku, když jsem si vědom toho, že mám závadu na autě je trochu mimo, nemyslíš ?
    • Ahoj,prosím o radu začalo mi vibrovat pri brzdění auto a volant ... Přední brzdy a ložiska jsou rok staré, zvednul jsem auto na hever a pravé zadní kolo šlo hůř otáčet, tak jsem koupi zadní kotouče a destičky po výměně je klid ale zadní kotouč pravý  po jízdě o proti zbytku auta pálí aj litak byl teplý. Původní kotouč byl zkroucený ale desky sjeté rovnoměrně. Při výměně šel aj pistek hůř zatlačit oproti levé straně, tak jsem koupil nový třmen a brzdovku vyměnilo se to ale výsledek beze změny, takže včera ještě výměna držáku destiček + vodící čepy a vyměnil jsem i brzdovou hadici a trubku znovu se to odvzdusnilo ručka chodí nádherné na doraz kolo se točí úplně samo volně takže v brzdě problém není ale kotouč je stále rozpálený takže v brzde problém nebyl ... Moje otázka zní, může to dělat zadní náboj? Kolo nemá vůli s nábojem jde točit v pohodě ani nehuci nic ale prostě se to hřeje a hodně. Po zchladnutí jsem projel k večeru auto nebyl provoz asi 10 km zkoušel jsem nebrzdit jel jsem pomalu zastavil jsem a pravý kotouč horký takže jedině zbývá už jen náboj. Ale projevuje se takto náboj? Vím že hučí ale může se i hřát už nevím co by to mohlo dělat.
×
×
  • Vytvořit...