Přejít na obsah

vrzání přední nápravy 2Tdi 103 kw


davcaf

Doporučené příspěvky

zdravím. mám škodu octavia II 2 TDI 103 kw

 

Rád bych chtěl radu, nebo pomoc co to může být.

když jedu tak v pohodě, ale když jedu do kopce přes horizont a auto nadlechčím a kola mám v záběru tak slyším takové divné vrzání a nevím co to může být. Dále to dělá, když mám kola v záběru a jedu do levé zatáčky. Můžete mi někdo poradit co by to mohlo být?

 

A když jedu přes horizont a auto se nadlechčí a kola nemám v záběru, tak to nevrže. nevím si rady... děkuju za rady které mi dáte.

Odkaz ke komentáři

kolik to ma najeto? silenty na predni naprave jsou puvodni ? jezdi to porad 17"/18"? Nebo 15"/16"

 

 

tak má najeto 168 000 km a asi myslíš kola ... tak mám pořád 16" a nápravy a zbytek je asi původní.. ale vením to jistě nebo nejsem první majitel

 

tak ja měl ten samej problém byla to poloosa

 

 

a na kolik tě to vyšlo? měnil si obě poloosy? nebo jenom jednu? a mám to vliv na ostatní součástky? dát to raději opravit co nejrychleji?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

zdravím. mám škodu octavia II 2 TDI 103 kw

 

Rád bych chtěl radu, nebo pomoc co to může být.

když jedu tak v pohodě, ale když jedu do kopce přes horizont a auto nadlechčím a kola mám v záběru tak slyším takové divné vrzání a nevím co to může být. Dále to dělá, když mám kola v záběru a jedu do levé zatáčky. Můžete mi někdo poradit co by to mohlo být?

 

A když jedu přes horizont a auto se nadlechčí a kola nemám v záběru, tak to nevrže. nevím si rady... děkuju za rady které mi dáte.

 

zdravím,

 

zistil si čo to bolo?ja mám podobný problém, len to nevrže ale nejak zvláštne hučí, keď som na na horizonte a pridávam plyn a do zákruty z plynom to vydáva opakované zvuky...

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

zdravím,

 

zistil si čo to bolo?ja mám podobný problém, len to nevrže ale nejak zvláštne hučí, keď som na na horizonte a pridávam plyn a do zákruty z plynom to vydáva opakované zvuky...

 

Ďakujem

 

 

Tak sme to řešily a myslíme si že to dělá kloub na poloose... tak to někdy zkusíme rozdělat a uvidíme. jinak ložiska mám nové tak ty to nemůžou dělat.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Tak sme to řešily a myslíme si že to dělá kloub na poloose... tak to někdy zkusíme rozdělat a uvidíme. jinak ložiska mám nové tak ty to nemůžou dělat.

 

 

Tak a je to opraveno... byl to kloub na pravé poloose... už je klid a vůbec to už nehučí... závada vyřešena... super... cena 2500kč i s prací

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...