Přejít na obsah

Seibove cappucino a new FL satin combi


Doporučené příspěvky

asi pred niečo vyše mesiacom som sa rozhodol vymeniť moju červenú španielku (seat ibiza) za českú kapušínovú dámu s motorom 2,0TDi vo výbave Elegance s rokom narodenia 2007. Čiže výbavu tvorí všetko v elektrike, Maxi DOT, vyhrievané predné sedačky, 16-ky hliníkače, cúvacie senzory a v čase kúpy mala 130 tisíc km.
Ale, kúpa neprebiehala až tak hladko, resp to, čo nasledovalo po nej, prasnknutá hlava valcov, turbo KO, tento týždeň som už teda Octu vyzdvihol zo servisu s novým turbom, repasom hlavy, tak snáď už bude poslúchať.
úpravy... asi nič veľké, určite volant z OII Fl RS, hlavica radiacej páky z OII FL, treba ju obuť do nových botičiek na zimu a na jar asi nejaké hliníkové disky... tak to je také drobné predstavenie

post-23152-0-38928800-1349545982_thumb.jpg

Upraveno uživatelem seib
Odkaz ke komentáři

mal som jedno šťastie, predajca mi väčšinu vecí uznal ako záruku a turbo bolo vymenené zdarma a hlava tak nejak dohodou s mojim doplatkom...

nooo, nápadov na úpravy by bolo, ale zase moc nechcem priťahovať pozornosť, zabudol som na tmavé fólie na okná ktoré tam pôjdu určite... označenie motorizácie pôjde dolu určite, mne sa páči FL, neviem si pomôcť, tak možno to pôjde časom aj týmto smerom a aké hlinikáče? neviem, asi niečo originál Škoda... zrejme 16" kvôli praktičnosti... ale také 17" -ky... veď kolesá robia auto :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

TS800 vyhráva testy, ale nechápem to, na ceste to nechcelo držať, šmýkalo sa to aj na suchej ceste... raz za mnou prišiel zákazník a poslal ma previezť sa na tom a ono to ozaj nechcelo držať na ceste... :wallbash: inak s Conti len dobré skúsenosti, aj ohlasy od zákazníkov a kamarátov ktorým som Conti predal, či doporučil...

na leto 17... aj by som, aj nie... uvidím na jar, mám skoro nové Conti PC2 v rozmere 205/55R16... tak asi budem zháňať nejaké tie 16-ky

Odkaz ke komentáři

Trosku ti asi nerozumiem :rolleyes:

Znaky do alu su len jedni: http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-facelift/disky_poklice_lapace/disky-kol/skoda-octavia-stredova-krytka-alu-kola-nove-logo-id:5611.eshop

A tu znak na Rapid: http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-rapid/skoda-rapid-zadni-znak-skoda-stribrny-original-id:6765.eshop

...podla cisla dielu, to mozes rovno kupit a nic nemusis skusat ;)

Z Rapidky tu uz chalani znaky nahadzuju a pasuju dobre, akurat pod zadny treba nalepit obojstrannu pasku na vyplnenie priehlbiny: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10980&view=findpost&p=1288338

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...