Přejít na obsah

Miss litá kola


zabiak

Doporučené příspěvky

mysterx: s tema kolama jedine kotouce... bubny by tam vypadaly hodne divne, protoze ty kola maji veliky mezery mezi paprskama :D

 

spooky: no myslim, ze az nahodim kola ja, tak to bude vypadat dost podobne jako tyhle spidery, tak uvidis, jak by to vypadalo v 17" ;)

Odkaz ke komentáři
v 2006 som si kupil 16 alu a v 2008 som kupil 17 zatial v pohode dalo sa to citit ked v zime mam 15-tky ;) .

ale stale chcem skusit 18-tky

no ja vela nebeham mam r.v. 2005 a 44000km

jj bubny su na pi..! ale skusim to prestriekat na matny chrom aku farbu ako kotuc alebo na cierne

 

Bubny určitě černé ;-)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
v 2006 som si kupil 16 alu a v 2008 som kupil 17 zatial v pohode dalo sa to citit ked v zime mam 15-tky :D .

ale stale chcem skusit 18-tky

no ja vela nebeham mam r.v. 2005 a 44000km

jj bubny su na pi..! ale skusim to prestriekat na matny chrom taku farbu ako kotuc alebo na cierne

JJ 18"-ctky jsou nejlepší :lool: a i když dost najezdíš já tak 45tis roč. ;) dá se to v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Asi se zeptám blbě ale proč se pořád omýlá že čím větší disky tím větší ztráta výkonu, auto se s tím více natrápí atd.

vždyť ty kola jsou vždycky po obvodě stejně velká, čím větší " tím je nižší profil tak o co jde, nebo že by to bylo tím že jsou širší ??

 

Vysvětlí mi to někdo ?

Odkaz ke komentáři
Asi se zeptám blbě ale proč se pořád omýlá že čím větší disky tím větší ztráta výkonu, auto se s tím více natrápí atd.

vždyť ty kola jsou vždycky po obvodě stejně velká, čím větší " tím je nižší profil tak o co jde, nebo že by to bylo tím že jsou širší ??

 

Vysvětlí mi to někdo ?

No máš víc hliníku takže ta hmotnost narůstá

Odkaz ke komentáři
Asi se zeptám blbě ale proč se pořád omýlá že čím větší disky tím větší ztráta výkonu, auto se s tím více natrápí atd.

vždyť ty kola jsou vždycky po obvodě stejně velká, čím větší " tím je nižší profil tak o co jde, nebo že by to bylo tím že jsou širší ??

 

Vysvětlí mi to někdo ?

No jak psal kolega. Souvisí to z hmotností kol. A aj s tou šířkou gumy samozřejmě...

 

no tak taky moje :palec:

Borbet BS 18" :palec:

Tak jsem si zase poslintal a půjdu asi spát...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...