Přejít na obsah

Hučí po prvním startu.


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám 1.6 MPi, 75kW, rv 2001. Teď se mi začlo dít to, že po prvním nastartování docela dost hučí motor. Když ho vypnu a hned zapnu, tak už zní normáně a ani jinak se to neprojevuje. Větrák chladiče to není, jde to z motoru. Poraďte mi prosím někdo, co bych mohl vyzkoušet, abych zjistil, co to je nebo tak.

 

Děkuju.

Odkaz ke komentáři

Je to čerpadlo sekundárního vzduchu.Je to normální stav.Funguje jen u studeného motoru.Zapne se tak po 7s po startu a pak po chvíli vypne.Neřeš.

Je pravda, ze to dela az ted v zime a za tepla, kdyz uz je motor ohraty, tak ne. Nezkousel jsem to nechat bezet, abych zjistil, ze se vypne po chvili, tak to jdu zkusit... Zatim diky.

 

Jelikoz jsem asi pred 2 h prijel, tak je to asi jeste teply a ted to nedela, zkusim teda za par hodin, jestli se to samo vypne, orientacne za jakou dobu ?

Odkaz ke komentáři

Nikdy jsem to nĕjak nezkoumal,ale tak do 2min.od startu by mělo vypnout.Záleží jaká je venku zima a jak moc je motor prochladlý.Já ted jak je kosa tak to i zaregistruju jak ráno sepne,poklesne na mžik osvĕtlení přístrojovky.Pak to chvíli hučí něco jako klimatizace.Vĕtšinou se spíná jen ráno.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...