Přejít na obsah

Požární sport


milhaus

Doporučené příspěvky

píšeš pro zábavu, to bys měl vidět nás ;) .. já co jsem se narodil, tak mi byly tak dva dny a už mi vystavili členskou průkazku, takže v SDH jsem od narození :lol: .. dřív se to tady bralo víc vážně, to sme i vyhrávali ty soutěže tady po okolí tý naší vesnice, ale teď jak nejsou lidi tak se na to hodně kašle .. polovina lidí řekne že nemuže, že jde do práce a tak, takže plány na nějaký trénování sou špatný a hlavně se ty lidi už ani tolik mezi sebou nemusejí jako dřív a je to docela škoda .. tý srandy co se na těch soutěžích dycky zažilo :huh:

Odkaz ke komentáři
píšeš pro zábavu, to bys měl vidět nás :lol: .. já co jsem se narodil, tak mi byly tak dva dny a už mi vystavili členskou průkazku, takže v SDH jsem od narození :P .. dřív se to tady bralo víc vážně, to sme i vyhrávali ty soutěže tady po okolí tý naší vesnice, ale teď jak nejsou lidi tak se na to hodně kašle .. polovina lidí řekne že nemuže, že jde do práce a tak, takže plány na nějaký trénování sou špatný a hlavně se ty lidi už ani tolik mezi sebou nemusejí jako dřív a je to docela škoda .. tý srandy co se na těch soutěžích dycky zažilo ;)

 

Tak mi trenujeme tak maximálně před první soutěží že si to zkusíme... :huh: Ale řekl bych že SDH u nás funguje velice dobře. Většina lidi se schází dosti pravidelně a celkem dobrá banda kámošů...

Odkaz ke komentáři
Základ dobrej ale dopad naprd jináč tak kolem 20vteřin(holt bych měl začít víc trénovat ) a v Turnově to je, za týden jedu jako vedoucí na mčr dorostu do třebíče tak se těším
Jo tam se možná taky chystám... když tak přemýšlím, to asi postupujete za Liberecký kraj a asi pojedete z Pěnčíňačkama busem ne ?
Odkaz ke komentáři
Tak mi trenujeme tak maximálně před první soutěží že si to zkusíme... :smich: Ale řekl bych že SDH u nás funguje velice dobře. Většina lidi se schází dosti pravidelně a celkem dobrá banda kámošů...

U nás je to taky jen pro zábavu, i když teď se naši mladí hecli a v okrskové soutěži byli druzí :-)

 

A staří taky :-)

Odkaz ke komentáři
U nás je to taky jen pro zábavu, i když teď se naši mladí hecli a v okrskové soutěži byli druzí :-)

 

A staří taky :-)

 

 

Tak občasnej hec není na škodu ne? U nás děti letos začali zase fungovat po x letech takže uvidíme jak jim to půjde... Jo starším chlapům se Áčku taky občas zadaří dobrý místo v okrskovej,ale vejš už to neženeme...

Odkaz ke komentáři

A právě proto jsem tak vděčný těm lidem u nás, kteří do toho tahají děcka už od školky a mají s něma tu trpělivost a starají se o ně. A není to jenom o trénincích a soutěžích, oni pro ně vymýšlejí různé akce, jako např. víkendové přespávání na hasičce s celodenním programem, různé výlety atd. Ty děcka to potom fakt baví a jsou ochotné lépe snašet právě ten dril na trénincích.

No a když je pak vidíš na soutěži, jak do toho jdou naplno a s naprostou vážností a podaří se navíc dovézt nějaký ten pohár nebo medaile....

Ještě jednou díky Peťo, Blani a Renčo :) (i když oni si to tady nikdy nepřečtou, ale to neva...)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...

Trošku to tady oživím. Náš mladý je v té prostřední části (mladší "B") na sacím koši.

Děvčata po nich (starší "A") - čas 17.05 sec. - údajně čas "z jiné planety".......

(....nevím, nedokážu posoudit, zas tak ty soutěže s klukem neobjíždím a časy nesleduju)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

koukám, že tady dlouho nikdo nebyl.... já běhám východočeskou hasičskou ligu www.vchl.com nedávno jsme si nechali postavit motor z taz 1500 na 1,9 TOP je to masakr a ranec peněz. Náš nejrychlejší čas byl zatím 18:48 sec. na 3 úzká B...Jinak tretry a elasťáky jsou v tomhle sportu základ...

2.9.2012 máme u nás jedno kolo VCHL vřele všechny zvu... naše stránky www.sdhlhotack.cz :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

koukám, že tady dlouho nikdo nebyl.... já běhám východočeskou hasičskou ligu www.vchl.com nedávno jsme si nechali postavit motor z taz 1500 na 1,9 TOP je to masakr a ranec peněz. Náš nejrychlejší čas byl zatím 18:48 sec. na 3 úzká B...Jinak tretry a elasťáky jsou v tomhle sportu základ...

2.9.2012 máme u nás jedno kolo VCHL vřele všechny zvu... naše stránky www.sdhlhotack.cz :palec:

jj je tu trochu mrtvo.my jsme teď byli na mistrovství republiky a máme 9 místo celkově ale mohlo to dopadnout líp.

peníze by se v tomhlu sportu fakt hodily

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...