Přejít na obsah

Radio DVD z číny


Doporučené příspěvky

Zdravim Vas, chtel bych se zeptat zda ma cenu porizovat nejake radio z ciny? Planuji si koupit misto streamu DVD radio s LCD 7 displayem. Rad bych sel treba do Colombuse, ale cena je velka :-(

 

Koukal jsem ze do 3tis kc se daji sehnat ruzne neoriginaly, jsou i docela pekne , treba zde http://elektro.aukro.cz/2din-dvd-navigace-s-dvd-nove-zaruka-i3010796205.html

 

nebo

 

http://elektro.bazos.cz/inzerat/21424884/2-DIN-GPSDVD-Bluetooth-USB-SKODA-Octavia-II.php

 

 

ktere se mi docela i libi. Zajimalo by me zda to ma cenu kupovat a zda s tim ma nekdo zkusenosti ? Diky

Odkaz ke komentáři

Ahoj..resim ten samej problem.zatim se mi podarilo vypatrat par informaci. K tomu prvnimu odkazu. Toto radio je mozno do octavky namontovat ale je treba dokoupit instalacni ramecek v cenne cca 1300Kc. K sehnani vetsinou ve velkoobchodech. Jestli mas parkovaci senzory tak ty bohuzel toto radio nepodporuje.je ale mozno k nemu dokoupit couvaci kameru s kterou uz spolupracuje.co se ti MF volantu tak nevim ale na 99% ho podporovat nebude. Co se tyce druhe odkazu tak o tom nevim vubec nic ale koukam,ze tvarem by mohlo sedet jak prdel na hrnec.mam ale obavu ze se senzorama to bude to same..vic informaci se mi zjistit nepodarilo.kdyby ses dozvedel neco noveho tak se semnou podel ;)

Odkaz ke komentáři

Ja mam tusim za 13 €.

Ja ked som to radio kupoval tak colombo cca 1000 € tak som skusil chinu a spokojnost akurat manzelka bola autom a nedohodla sa z navigaciou a teraz sa mi nechce spustit.uvidim co mi odpise predajca.:-)

Ja ho mam skor pre deti na rozpravky.s tym som velmi spokojny.

Odkaz ke komentáři

A nakolik te tam vysel?ja abych vedel jeho orientacni cenu.jinde nez tady jsem ho nenasel a zitra bych si pro nej chtel doject.diky

 

Taky jsem volal na ten druhy odkaz:) uz jsem byl rozhodlej ze bych ho koupil ale kdz ted ctu ze ti nejde navigace... To by se mi nelibylo :(

 

A jak se sni nedohodla :-) to jako ze mu jednu prijebala?:)

Odkaz ke komentáři

A co treba tohle??

 

http://audiosources.net/products.asp?bid=28&tid=62

 

Je v CZ ma led HD display,maji az 8palc monitor!Ma can bus takze komunikuje s park senzory,ukazuje klimu,MF volant

Ma to Digi TV cena za 8palc monitor s park kamerou,sd karta s mapama za 9tis+posta! Ja do toho jdu!Columbuse nechci z duvodu kradeze a dalsich veci co nema!

 

a kde jsi prisel na tu cenu? asi k tomu budes potrebovat ramecek jestli ho nemas

Odkaz ke komentáři

Ten druhej odkaz mam ted to radio ale chci ho vymenit zato s te chiny audiosources.net

Jinak je radio ok ale nepodporuje MF volant a park senzory ale mam tam aj kameru!Sere me ze nejde MF volant!!!!

 

ramecek pasuje podle toho jake si vyberes!

 

Psal jsem si s pani jmenem Kara do 3dnu je u tebe!

Odkaz ke komentáři

Tak jsem to nakonec koupil.ukazoval mi to u sebe v aute v jednickobe octave.taky mi rikal o tech kabelech co se maj spojit kvuli proudu.ale ty daslsi kabely to uz asi nedam. Kudy jsi tahnulpijmac gps? Poradte,kdo mi to zapoji?

 

Nevite o nekom komu bych mohl zavolat?nejlepe uz zitra :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...