Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Byl jsi rychlejší, my jsme to pak ještě rozjeli, tak jsem nebyl ve stavu to sem dát :jager: :D na té školce jsem byl s ním :))

Aaa tak to jsem tě viděl,máš sestřih na krátko, teda skoro nic na kedlubne :D. Seděli jsme dole na zahrádce, když jste přišli

Odkaz ke komentáři

Můj první úlovek a to nejedu svým :D kdopak stavi u devíti křížů ?? :)

Joooo jsem to ja :) po 1000 km jsme s kolegou sli na veceri do KFC :) on koukal, ze se nam nekdo motal kolem auta :D

 

Dneska me poslal Michal70 foto včerejšího úlovku na Šumavě,nemá přístup k netu tak mam zjistit kdo se dovolenkoval...

To vypada na "jardap007", mel vzadu zluty bubny?

 

0edba8044e65c3ec8159ea778e946a48.jpg

Dnes Praha Vladislavova ul.

ano prosim, nejstarsi Myslil, aneb vyhlasovatel tomboly, muj tatik, v praci v centru prahy :)

utery 18.8.

odpoledne Cesky Dub

ulice.jpg

Odkaz ke komentáři

Michal70 nemá stale přístup na forum,tak další úlovek z Nezdic na Sumave...

To je Kapr66, sem nechodi ;) Kamarad z hokeje ;)

Nevim proc nema Michal pristup, ucet tady normalne ma, zmenil jsem mu tedy pro jistotu heslo

 

v pátek odchycen (cíleně) prezident, a pak na R10 směrem na Prahu Vojta. ;)

 

attachicon.gifWP_20150821_14_39_53_Pro.jpg

Je tak to si odjel ode mne a bratra chytil hned na R10 jo? ten sliboval jak se stavi a nic :D

Odkaz ke komentáři

Nevim proc nema Michal pristup,

 

Jak ho znám tak ještě neví že už je 21. století a internet funguje téměř všude, po dovo ho v práci proškolím :lol: O účtu to určitě není ;)

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Včera v Žel. Brodě odpoledne viděna tmavě modrá metalíza OI combi 4L4 4xx.. s nápisem Clubu na zadním okně.

Má ji vůbec někdo odsud ?

Není to poprvé, co jsem ji viděl v této oblasti.

Upraveno uživatelem stanmar
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...