Přejít na obsah

Chcípání


Guest Suky

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Asi před týdnem mi začala za jízdy cukat octavka, dojel jsem domů a zaparkoval. Od té doby mi auto nešlo nastartovat, vyměnil odešlo mi palivové čerpadlo, které jsem vyměnil za nové (originál). Auto bez problému startuje, ale nedrží otáčky, po chvilce se začne dusit a chcípá, při přidání plynu totéž. Když odpojím váhu vzduchu auto drží otáčky, na plyn reaguje, ale po chvíli chcípne.

Nesetkal se někdo s podobným problémem, nebo netuší co by to mohlo být?

Děkuji

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

Asi před týdnem mi začala za jízdy cukat octavka, dojel jsem domů a zaparkoval. Od té doby mi auto nešlo nastartovat, vyměnil odešlo mi palivové čerpadlo, které jsem vyměnil za nové (originál). Auto bez problému startuje, ale nedrží otáčky, po chvilce se začne dusit a chcípá, při přidání plynu totéž. Když odpojím váhu vzduchu auto drží otáčky, na plyn reaguje, ale po chvíli chcípne.

Nesetkal se někdo s podobným problémem, nebo netuší co by to mohlo být?

Děkuji

 

Mam nejspise to same vycistena klapka(nepomohlo-jeste horsi)..dala se jina porad stejny je to v servise a prej to vypada na RJ motoru:(((

Odkaz ke komentáři
Guest redoxik

Mam nejspise to same vycistena klapka(nepomohlo-jeste horsi)..dala se jina porad stejny je to v servise a prej to vypada na RJ motoru:(((

 

U mě to nakonec dělali kabeli od svíček v servisech s tim vymejšleli buhvý co mluvili o spatnejch tlakách o výměně motoru atd. nakonec jsem to nevydrzel koupil kabeli a cajk...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...