Jump to content

Outdoor obleceni

MichalF

Recommended Posts

Garmont jsou super botičky. Měl jsme NAGEVI. Jen jsme měl smůlu že jsme chytil špatnou serii podrážek a dvakrát jsme po roce rozšlapal podrážky. Jinak na Garmont nedám dopustit. Teď mám kotníčkový Lafumy a taky super. Jak na zimu tak v létě přešli půl Korsiky a naprosto pohoda. ;-)

• 1 month later...

Spodni pradlo: ted nejcasteji kupujeme od klimatexu - maji docela rozumne ceny.

Od Moiry uz jsme si docela dlouho nic noveho nekoupil, dokonce bych rekl ze trochu zaspali dobu.

Obcas koupim i v pracovnich pomuckach nejakou neznamou znacku, jednou mi mati koupila neco od Jitexu a to se taky da.

Cca pred 2 lety jsme koupil zene k vanocum neco z Devoldu, ona si to pochvaluje, ale je to docela dost drahe.

Jinak tech znacek - a to i ceskych - je docela dost.

• 2 weeks later...

Garmonty nejsou spatny,mam je taky uz cca 2,5 roku a spokojenost..Nicmene mam i info,ze reklamace vyrizujou kladne tak z 95%.. ;)

A co se termopradla tyce,zkousel jsem Moiru,neco malo mam zkusenosti se Senzorem a mam asi dve trika od Jitexu...Nic z toho me nenadcho ve srovnani s CRAFTem, kterej maka naprosto dokonale a i treba dvou letech porad pruzne,elasticke,drzi tvar a funguje..Je to sice trosku drazsi,ale je to top...Ja uz bych asi dnes nesel do jineho..A pokud jo,muselo by me o tom neco hooodne presvedcit... :lol:

Z dalsich vrstev me hodne nadchnul Direct Alpine,Lafuma apod..Klasika... :D

Jojo, Garmontiky zatim slouzi paradne, nejaka kaluz snih blato nezajem proste projdes :palec: Moc fajnove.

Termopradlo zatim jedu moiru a z te zas tak nadsenej nejsem, proste sem od toho cekal neco vic. Ted sem koukal na senzor, od kteryho nejaky jiny hadry mam a sem s nima spokojenej, takze ouvidim. Holt kouknu i co nabizi craft, kdyz ho tak vychvalujes.

Jojo, Garmontiky zatim slouzi paradne, nejaka kaluz snih blato nezajem proste projdes :) Moc fajnove.

Termopradlo zatim jedu moiru a z te zas tak nadsenej nejsem, proste sem od toho cekal neco vic. Ted sem koukal na senzor, od kteryho nejaky jiny hadry mam a sem s nima spokojenej, takze ouvidim. Holt kouknu i co nabizi craft, kdyz ho tak vychvalujes.

Mas na Garmoše i impregnaci ve spreji?Taky dobra vec..Skvele odpuzuje takovou tu "povrchovou" vodu.. :palec:

Hele,jako ten Craft muzu opravdu jedine doporucit..Myslim,ze kdyz vemes na zkousku triko z rady Pro Zero /Pro/, nebudes tech penez litovat..

Ja osobne pouzivam hlavne tuhle radu..Tricka,jak kratky,tak dlouhy rukav, 3/4 spodky-ideal na lyze a mam i kuklu. http://www.craft.cz/index.php?section=esho...;sub_prod=pro_m

Letos sem i od jeziska objednal jeste triko rady Pro Warm,ktery hodne vychvaluje moje zimomriva sestra,predevsim :palec:http://www.craft.cz/index.php?section=esho...prod_type=triko

Pak jsem si jeste nechal najezit triko s windstoperem,na coz jsem hodne zvedavej http://www.craft.cz/index.php?section=esho...prod_type=triko a abych byl za fesaka,tak i mikinu :D

V na leto mam par trik rady Pro Cool a taky myslim fungujou dobre..Na kolo je to supr..i jsem ho mel,jak jsme jezdili.. :D

• 3 weeks later...
  • 1 month later...