Přejít na obsah

ŠKODA KODIAQ


Doporučené příspěvky

hlavne, aby tim zbytecnim protahovanim neprisli o klientelu

prosím tě, u zákazníku nebo u kolegu, jsou z toho všichni posraný jak za ušima. u nás je škodovka víc jak cokoliv jiného logicky. a opět trapný to není, jenom hodně dobrej marketing.... bude se to prodávat jak rohlíky i když to osobně nechápu. ale já jsem byl vždy jinej.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

nebo realistický :D trošku se poptejte ve Kvasinách, co se děje když nabíhá nová výroba :D

 

Máro, a ty si jako myslíš, že je to někde jinde lepší? Každý nový výrobek má dětský nemoci. A zvlášť, když se Škodovka pouští do novýho segmentu, ve kterým nemá žádný zkušenosti. Je to jenom výrobek, a tak to má porodní bolesti. I proto bych si ho koupil až tak po roce, zkrátka další modelový rok, ve kterém budou vylepšení a vychytané mušky. Kodiaqa jsem viděl v různých barvách, výbavách a nepadá vůbec špatně. Myslím, že je se na co těšit. A určitě nebude nijak vybočovat kvalitativně z řady.

 

Odkaz ke komentáři

nebo realistický :D trošku se poptejte ve Kvasinách, co se děje když nabíhá nová výroba :D

 

 

 

Máro, a ty si jako myslíš, že je to někde jinde lepší?

 

Presne jak pise Pepa, myslís ze je to jiné v jakekoli jiné vyrobni firme?

 

Ne pises nesmysly, sef to nebyl ale kolega. To vim realita je tezka :D taky se bavim teda na tobe :D

Radsi kdyby koupili porsche uz:D

Souhlas honzo!

Porsche bude to same v blede modrem, musis take brat jaky segment je skoda a jaky porsche.

Proste uz je dost unavne cist tvoje prispevky o tom, jak je ve skodovce vsechno spatne, jak to delaji na ho*no apod.

V prodejich se to treba neprojevuje. Kazdy vyrobek ma mouchy, kazdy koncern svoje pravidla, i kdyz mohou byt divna.

Chapu, kdybys to napsal jednou dvakrat, ale ty pri kazde prilezitosti hazis akorat spinu. tak si mysli svoje a nezapleveluj to porad dokola stejnymi placky, ze to je na ho*no...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...