Přejít na obsah

ŠKODA KODIAQ


Doporučené příspěvky

Dneska jsem ho viděl na živo a je to mazec. Sice měl pravostranný řízení ale málem jsem si krupnul. V první chvíli a z profilu jsem myslel že je to Fiat Freemont nebo jak zmínil Cosby Jeep Cherokee ale potom se ke mě natočil čelem a byl tam. Jen škoda že mi zakázali používat autokameru a fotit jsem nestilh.

Odkaz ke komentáři

to sice ano, ale jen na délku a na rozvoru, konkrétně rozvorem je delší o 10 cm, takže pak i kufrem na délku, šířkově jsou stejný, já bych třeba tohle neřešil ..... protože Tiguan má cca rozvor jako oktávka, což je dost místa vzadu a posuvnou zadní lavici, která kufru prospívá ...., ale to jen na okraj,

prostě se mi Tiguan líbí víc jak zvenčí, tak zevnitř a hlavně má kulatý výřezy blatníků pro kola,což se mě osobně líbí víc

 

Odkaz ke komentáři

béžovej interier je parádní, skoro na všech autech, škoda těch "velkých" výdechů vedle navi, které ji tak trochu odsunují do pozadí, na tý boční fotce je přesně vidět, proč se mi nelíbí lichoběžníkové výřezy blatníků v podání Kodiaqa, resp. umístění kol v nich

Odkaz ke komentáři

Ty kola vypadají divně hlavně z toho důvodu, že jsou jednak brutálně utopený a navíc vzhledem k obrovskýmu autu maličký. Jako kolečka od kočárku.

 

Ale s tím by se dalo pracovat. Nebál bych se auto o 5 cm zvednout, hodit pořádný podložky pod disky a dát na to nějaký pěkný AT gumy (lehce offroad stylizace), nebo podstatně větší disky s výrazně menším ET a nízkoprofilovou gumu (sportovně-SUV stylizace). A byla by to pecka :palec:

Odkaz ke komentáři

Ty kola vypadají divně hlavně z toho důvodu, že jsou jednak brutálně utopený a navíc vzhledem k obrovskýmu autu maličký. Jako kolečka od kočárku.

 

Ale s tím by se dalo pracovat. Nebál bych se auto o 5 cm zvednout, hodit pořádný podložky pod disky a dát na to nějaký pěkný AT gumy (lehce offroad stylizace), nebo podstatně větší disky s výrazně menším ET a nízkoprofilovou gumu (sportovně-SUV stylizace). A byla by to pecka :palec:

co sem viděl ve Kvasinách, tak tam měli připravený 20" a 19". ale jestli budou v realitě, těžko říct.

Odkaz ke komentáři

Jako 20 kola bych viděl jako max., víc tam asi dávat nebudou, nakonec i Tiguan má max 20-ky, jenže ani rozměr kola příliš nepomůže tomu asymetrickému výřezu blatníku vůči ose kola, podobně to má i Yeti, ale ne tolik a zbytek karoserie to maskuje, předchozí Tiguan to měl taky tak, naštěstí nový - současný to má už dokulata.

 

Odkaz ke komentáři

Jako 20 kola bych viděl jako max., víc tam asi dávat nebudou, nakonec i Tiguan má max 20-ky, jenže ani rozměr kola příliš nepomůže tomu asymetrickému výřezu blatníku vůči ose kola, podobně to má i Yeti, ale ne tolik a zbytek karoserie to maskuje, předchozí Tiguan to měl taky tak, naštěstí nový - současný to má už dokulata.

 

no hlavně pak to bude mít dynamiku jak trabant :D šírka pneu by měla být 235/50 a u 20" 235/45.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...