Přejít na obsah

volant z OIII do OII


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

marekczek: Ak si myslíš, že jediný spôsob, ako sa k tým volantom dopracovať, je ukradnúť ich, tak potom tvoji rodičia pri tvojej výchove asi niekde spravili chybu :blink:

 

Peťas: Mali by ísť, keďže elektrika S2FL nemá s O3 nič spoločné. S veľkou pravdepodobnosťou bude nutné vymeniť len volantovú RJ. Ale ako som už písal, vydržte ešte chvíľu, kým to niekto skúsi a dá presné informácie. S2FL sa vyrába 2 týždne, diely pre ne o pár týždňov dlhšie a už tu chcete presné postupy čo ako kde prečo sa má spraviť :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Kde sa berú? Množstvo vecí je od subdodávateľov, kde tie veci neprešli výstupnou kontrolou. Trebárs tie volanty po inzerátoch majú nejaké odreniny alebo iné poškodenia a nie sú určené na montáž. Sú určené na likvidáciu, alebo za bagateľ si ich berú zamestnanci, a títo potom rozpredávajú po webe...

Neviem, či si už niekedy bol vo fabrike, ale vieš si predstaviť, ako by si odtiaľ vynášal volant?

Odkaz ke komentáři

Peťas: Mali by ísť, keďže elektrika S2FL nemá s O3 nič spoločné. S veľkou pravdepodobnosťou bude nutné vymeniť len volantovú RJ. Ale ako som už písal, vydržte ešte chvíľu, kým to niekto skúsi a dá presné informácie. S2FL sa vyrába 2 týždne, diely pre ne o pár týždňov dlhšie a už tu chcete presné postupy čo ako kde prečo sa má spraviť :wallbash:

 

No jo , ale on se mi právě nabízí , takže nevím jestli vzít či nevzít :) MF RS červ. šití :(

Odkaz ke komentáři

Peťas: No ak chceš byť prvý, čo to bude mať spravené, tak choď do toho :pivo: Pozeral som ETKU a S2FL má novú volantovú jednotku od 05-13, takže tieto sú určite nové... Priprav sa ale na to, že nové volanty v O3 sú menej kvalitné, teda koža je nižšej kategórie. Je menej príjemná na dotyk, pôsobí plastovo až papierovo.

Odkaz ke komentáři

No byl jsem u par subdodavatelu ale pokud si myslis 160R ze si zamestnanci mohou koupit zmetky tak jsi na velkem omylu vse by melo jit do smelcu .ale nejde klasika a pak to konci na netu kdyz jsi trosku sikovny pronest se da veci..... to mi ver

 

No byl jsem u par subdodavatelu ale pokud si myslis 160R ze si zamestnanci mohou koupit zmetky tak jsi na velkem omylu vse by melo jit do smelcu .ale nejde klasika a pak to konci na netu kdyz jsi trosku sikovny pronest se da veci..... to mi ver

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

lumie: Nestraš! Mal som ho tam len asi hodinu, keď som ho skúšal spojazdniť. Tá koža je na omak naozaj menej kvalitná, pôsobí takým papierovým dojmom.

 

vevca: Funguje!

 

Ešte jeden zaujímavý postreh - tieto nové airbagy sa z volantu vyberajú ešte ľahšie, než predtým! Takže môžme sa tešiť, ako sa začnú kradnúť...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Podľa ferdu som síce druhý, ale určite som prvý ten, čo sem dáva aj dôkaz :facka:

Prosim tě na co jsou ta uplně krajní tlačítka? na levo a na pravo. nebo nefungujou, protože na předchozim žádný takový nejsou.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...