Přejít na obsah

ČÍM OŠETŘUJETE PLASTY V INTERIÉRU


RAZTY

Doporučené příspěvky

ja si ve Velenicich kupoval takovou houbicku nasaklou necim, pan mi to jednou doporucil, ze je to vyborny, neveril jsem, ale koupil jsem si to. Muzu rict, ze nic lepsiho jsem nikdy nemel a to jsem na cisteni interieru ulitlej jak magor. S tou houbickou jsem vylestil dve auta a vydrzelo to ctvrt roku, nechytal se na to prach, krasne to ozivilo plasty... nejvetsi parada. Uz to ale prestal dovazet, ze to nema dodavatel a nikde jinde jsem to nevidel, bohuzel si ted nevzpomenu na znacku. Ale v pondeli jedu kolem toho kramku, tak se na to zeptam a kdyztak dam vedet. Ta houbicka stala sice asi 50 Kc, ale stalo to za to. Rikam, nic lepsiho jsem nikdy nevidel :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
Guest lkokoska

Když jsem byl na vojně,sloužil jsem jako řidíč papalášů a ty si na perfektně naleštěný interiér potrpěly.Tehdy jsme na to fasovali přípravek ELASKON.Je to taková pasta určená na ošetření kůže.Moc jsem si tenhle přípravek oblíbyl a používám ho do dnes.Když ke mně někdo vleze do auta tak čumí jak to mám naleštěný.Dá se koupit ve větších drogérkach a stojí cca 50Kč. :(

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...