Přejít na obsah

Lumi & Laura Sport DSG


Doporučené příspěvky

tak ale na spzckach ti nevadi ze sa hreje, tam je miesta do bludu, sa to bude v pohode chladit(ved cely priestor dveri), v lampicke je to uzavrete, tam by to bol pruser... do interieru potom zohnat tie bez odporu teda aj bez chladica, ved ajtak si to tam nekontroluje palec.gif ja tie svoje ked mi pridu budem musiet zrejem pitvat, ale myslim, ze to bude robotka na par minut.... akurat este jedna z objednavok odpisala, ze to bude trvat 40pracovnych dni :D ach ti cinania

 

niekedy v polovici jula by mi to snad malo prist, tak by som dal vediet, keby si dovtedy neriesil...sam som zvedavy wink.gif

Odkaz ke komentáři

tak za tu cenu, co by si chcel? 15eur ma vysli komplet vsetky ledky... a zatial co som bral cinske veci tak som nejak nevidel rozdiel v kvalite medzi ich a u nas predavanimi vecami, a funkcne bolo vsetko... reklamovat sa to neda, ale zas co sa na ledke pokazi? nejaky spoj? prepajkujes a fungujes dalej rolleyes.gif takze toto na mna nejak neplati... kvalitnejsie/drahsie veci by som urcite nakupoval u nas(nejaka elektronika), s fakturuou a zarukou, ale toto fakt nie, a este to u nas stoji xnasobok ceny smile.gif

 

 

maximalne ako poslal kkyselinka link, tak je otazne ci to bude/nebude pisat chybu, to fakt treba vyskusat, ale blikat budu urcite pekne cool.gif

Odkaz ke komentáři

marekczeka si netreba vsimat, on aj LED do interieru odsudzuje :D ..osobne by som si do interieru uz normalne ziarovky nikdy nedal a ani nedam :pivo:

Ako som pisal, beriem to len na skusku, nic viac ;)

 

BTW, lumi do stredovych lampiciek uz zober skor LED panel, ako som postoval v tom linku s diskusiou. Otvor tam je 2,5x7 cm, cize taky panel aj vyberaj. Ja som objednal TENTO :)

Odkaz ke komentáři

neodsuzuji, jenom mě přijde ta žárovička elegantnější řešení než nějaký panel ;-)

 

to mě zajímá jestli to bude hlásit chybu, jinak ty ledky co mám v denním svícením, tak kamarád říkal, že už dali do vyroby s CAN a je to otestovany zatím v VW, takže by to mělo jet i bez odporu v oktávkách :-) uvidíme, budu mít 2 testovací kusy...

Odkaz ke komentáři

Tak vcera prebehla montaz baterkoveho krytu a kontrola auta cez diagnostiku a wse tak jak ma byt :palec:

dnes pre zmenu doliata kvapalina do ostrekovacov a skontrolovany olej v motore :palec:

a musim este dofuknut pneu, vie mi niekto poradit na aky tlak fuknut kola 225/45 r 17?? nechcem info z viecka nadrze ale radsej vlastnu skusenost. mam to teraz na 2,2 vzduch a zda sa mi to makke :blink:

a este nakodovanie pretocenia ruciciek sa robi cez co?? vo VAS sme to nemohli najst :wallbash:

a dufam nam to vydrzi co najdlhsie len liat naftu a vozit sa :prcprc:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...