Přejít na obsah

Zničil som si Octávku


Doporučené příspěvky

Tady máš odkaz na prodejce autodílů a za velice slušné ceny. A už neblbni a začni se o ní starat. palec.gif

A možná by nebylo špatný nahodit nějaký ty fotky, aby bylo co porovnávat.

 

nech sa ti páči

 

ten narazník nie je moja vina, niekto totižto nepozná smerovky

a to spetné taktiež nie je moja vina niekto na parkovisku ale to amaterske striekanie je moja práca

 

to i moj 10 rocny bratranec vie vymenit :lool: u O1 66kW AHL tu mas

Palivovy:

http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/vymena-palivoveho-filtru-skoda-octavia

 

A vymena oleje uz nejde sakra

 

http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/vymena-oleje-19-tdi

 

tu mas aspon foto kde je olejovi povolit ho snad umis

 

skoda ze nejdu tie videa :(

 

 

ja viem kde je olejový filter len tá kritka je strašne zavarená

nejde snou ani pohnut a palivový som už vymenil

post-29927-0-70360000-1372791743_thumb.jpg

post-29927-0-87935600-1372791908_thumb.jpg

post-29927-0-23054700-1372791967_thumb.jpg

post-29927-0-62685300-1372792010_thumb.jpg

post-29927-0-72656700-1372792080_thumb.jpg

post-29927-0-09448100-1372792180_thumb.jpg

post-29927-0-68983200-1372792228_thumb.jpg

post-29927-0-41797900-1372792276_thumb.jpg

post-29927-0-14103500-1372792323_thumb.jpg

post-29927-0-46972400-1372792376_thumb.jpg

post-29927-0-33365400-1372792416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

hej aj plno ludi aj Ocean :D teda ci sa tak ete vola :D

 

hah .. tak dojdi

ocean zrušili dali tam fiestu .. fiestu zrušili a dali tam nový oceán a tušim že už aj ten zrušili :D

 

chudák auto,...ale dám ti jednu radu: z venku ať to vypadá obitě, ale musí to jet, brzdit a fungovat prvně zevnitř..samozřejmě ten nárazník nějak provizorně zkus přichytit ať to nevypadá tak blbě..na nové máš čas až budeš mít v pořádku motor atd

 

šak sa snažím .. filtre čoskoro vymené a nečo stu nápravu alebo ja nvm čo tam je do** pokazené

Odkaz ke komentáři

Nepoučitelnej, tak jsem ti to sloučil a odemknul.. rolleyes.gif

 

tak dik teda :D

 

Hele není to zas tak hrozný i když se do tebe kluci pěkně pustili a samozřejmě si to zasloužíš.

Na druhou stranu chválím, že jsi se ke své blbosti přiznal a doufám, že už jsi dostal rozum a auto dáš brzo do kupy ...

 

ja viem že si to zaslužim, som rád že sa moja octa do mna nepustila :D

dik za pochvalu :D

dám ju do kopy a nie len to, ako som hovoril, venujem jej šecko čo mám prachy aj čas a spravím jedinečnú oktávečku :D

 

však toto forum je lepšie ako som si myslel

práve som našiel kompletné návody na výmenu asi všetkého a dokonca aj servisné plány :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no, olej aj šecky filtre v motore som vymenil takže motor až na brzdy by som mal mať v pohode

a mám otázku

mám na ruke narazník vo farbe za 90e ešte som ho nevidel ale mal by byt v pohode

neviem či je to vela alebo si mám radšej kupit fungel nový a nastriekat

blbá otázka ale neviem aku ma hodnotu a na nete sa tá cena dost pohybuje

dik

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
    • Při brzdění vibruje volant a zahřívá se Ti zadní pravé kolo. Pokud víš, že je zadní ložisko v háji, tak jej vyměň. Pokládat otázku, když jsem si vědom toho, že mám závadu na autě je trochu mimo, nemyslíš ?
    • Ahoj,prosím o radu začalo mi vibrovat pri brzdění auto a volant ... Přední brzdy a ložiska jsou rok staré, zvednul jsem auto na hever a pravé zadní kolo šlo hůř otáčet, tak jsem koupi zadní kotouče a destičky po výměně je klid ale zadní kotouč pravý  po jízdě o proti zbytku auta pálí aj litak byl teplý. Původní kotouč byl zkroucený ale desky sjeté rovnoměrně. Při výměně šel aj pistek hůř zatlačit oproti levé straně, tak jsem koupil nový třmen a brzdovku vyměnilo se to ale výsledek beze změny, takže včera ještě výměna držáku destiček + vodící čepy a vyměnil jsem i brzdovou hadici a trubku znovu se to odvzdusnilo ručka chodí nádherné na doraz kolo se točí úplně samo volně takže v brzdě problém není ale kotouč je stále rozpálený takže v brzde problém nebyl ... Moje otázka zní, může to dělat zadní náboj? Kolo nemá vůli s nábojem jde točit v pohodě ani nehuci nic ale prostě se to hřeje a hodně. Po zchladnutí jsem projel k večeru auto nebyl provoz asi 10 km zkoušel jsem nebrzdit jel jsem pomalu zastavil jsem a pravý kotouč horký takže jedině zbývá už jen náboj. Ale projevuje se takto náboj? Vím že hučí ale může se i hřát už nevím co by to mohlo dělat.
×
×
  • Vytvořit...