Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Sign in to follow this  
Gatorade

Subaru Impreza 2.0R

Recommended Posts

Tak za toto som vymenil svoju O2 1.9TDI. Auto uz malo nabehanych 193tis km, nie vsetko bolo v super stave, tak sme sa rozhodli pre predaj a kupu noveho. Pozeral som najprv O2FL, Leony, Pola, Ibizy, Passaty, Golfy, proste koncern. Asi po mesiaci hladania mi nic take nepadlo do oka, raz som dal do vyhladavania len parametre a vybavu a bez znacky. Vybehla mi Impreza. Hned som si spomenul ako som bol na predvadzacej jazde v r. 2010 :palec: Ta konkretna ktoru som uvidel sa o tyzden predala, tak som cakal dalej, po mesiaci sa objavila jedna Impreza, v dobrom stave, s pozadovanym motorom a vybavou. Tak som to siel s kamaratom co sa vyzna do aut omrknut a odvtedy je moja :lol::wub: Motor je to 2 liter boxer benzin 150 koni, vybava Comfort (bezklucovy (keyless) pristup, xenony, automaticka klima, sklapacie, elektricke a vyhrievane zrkadla, maly kozeny paket (volant, paka, rucna), audio s menicom na 6 CD, tempomat, multifunkcny volant, hill-holder, hmlovky, odmrazovac stieracov, 6 airbagov a samozrejme to najdolezitejsie awd symmetrical)

post-673-0-18974100-1372971528_thumb.jpg

post-673-0-77837000-1372971532_thumb.jpg

No tak to je mazellll!!!! Gratulace :pivo: Subaru jsem měl jednou cca tři roky jako služebáka a nedá se na to zapomenout.Dobrý výběr.At slouží bez problému :)

Diky! :) Oktu s 2008 r.v., minimalne Elegance vybavou a motorom (2.0TDI CR som chcel, resp. 1.8TDI) s najazdom do 100tis km som nenasiel, takze prisli na rad ine uvahy a nakoniec som skoncil pri Subaru a nelutujem, auto mam od 1.5., cize 2 mesiace a velka spokojnost :wub: