Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Ahojte.

 

Rad by som sa opytal, mozno budete vediet poradit.

 

Mam Octaviu Tour II, je nova, najazdenych asi 1300 Km. Niekedy, naozaj len velmi zriedka pri zastavani, alebo rozbiehani, teda nizkej rychlosti /vo vyssej rychlosti sa to neobjavuje/ - pocujem z podvozku, alebo z motora taky zvlastny zvuk ako ked nieco škrie - škrípe, pride mi to ako zvuk plechu, ktory skripe o zem.. Nieco ako ked je zle zaradena spiatocka a pustite spojku - nieco podobne, len s tym rozdielom, ze sa to objavuje pri zastavovani, alebo rozbiehani - teda nie je to sposobene zlym zaradenim.. Objavi sa to aj pri zaradenej aj pri vyradenej rychlosti.. Je to dost pocutelny zvuk, ktory sa objavi a zas na nejaky cas zmizne. Auto ide bez problemov, len ako pisem, niekedy sa objavi tento zvuk a neviem prist na to co to moze byt...

 

Ak by niekto vedel, budem rad..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

takze problem sa zrejme vyriesil sam. uz sa to neobjavilo dva tyzdne. bol som sa na to opytat aj v autonove, technik povedal, ze to moze byt pocasim a ze iste suciastky musia do seba zapasovat. teplo zima, namraza, vlhko mohli sposobit ze na brzdach sa nieco tvorilo a robilo to hluk. povedal mi ze ak sa to bude objavovat aby som auto doniesol, ze ho nechaju dva dni postat a potom ho vyskusaju, pretoze nemozu nic robit bez toho aby to poculi co to vlastne robi. ale ako pisem. zmizlo to a uz sa to neobjavilo, takze verim, ze sa to uz ani neobjavim. ak by sa objavilo opat napisem.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Dalo, proč by ne, otázka je kolik do toho chceš dát peněz.

Nicméně jak to souvisí s 1.4MPI?

pretože moja je 1.4 mpi ale to je jedno ja netušiim takých 1000 euro asi ona je jak nová len výbava je slabšia je to ročníík 08 na tachometri poctivých 20000 a bez škrabanca takže tip top :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahojte.

 

Rad by som sa opytal, mozno budete vediet poradit.

 

Mam Octaviu Tour II, je nova, najazdenych asi 1300 Km. Niekedy, naozaj len velmi zriedka pri zastavani, alebo rozbiehani, teda nizkej rychlosti /vo vyssej rychlosti sa to neobjavuje/ - pocujem z podvozku, alebo z motora taky zvlastny zvuk ako ked nieco škrie - škrípe, pride mi to ako zvuk plechu, ktory skripe o zem.. Nieco ako ked je zle zaradena spiatocka a pustite spojku - nieco podobne, len s tym rozdielom, ze sa to objavuje pri zastavovani, alebo rozbiehani - teda nie je to sposobene zlym zaradenim.. Objavi sa to aj pri zaradenej aj pri vyradenej rychlosti.. Je to dost pocutelny zvuk, ktory sa objavi a zas na nejaky cas zmizne. Auto ide bez problemov, len ako pisem, niekedy sa objavi tento zvuk a neviem prist na to co to moze byt...

 

Ak by niekto vedel, budem rad..

 

ahoj, vyskytol sa mi rovnaky problem, aky si mal ty. Tiez mam novu tour-ku (9000km) a zacalo mi to robit rovnake zvuky o akych pises. Chcem by som sa ta spytat ako to dopadlo? Prestalo to tak ako pises a uz sa to neobjavilo? Alebo uz poznas dovod toho skripania? Pojdem sa na to zajtra spytat do servisu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...