Přejít na obsah

Etka 7.4


buml

Doporučené příspěvky

Prestali chodit aktualizace na 7.3 a tak je cas na obnovu

upload neni muj, tedy za nic nerucim, ale me funguje ;)

http://uloz.to/xwJC4R2b/etka-7-4-international-cz-eng-de-32bit-64bit-updated-05-09-2013-www-piggystyle-cz-part1-rar
http://uloz.to/xLEcwjPv/etka-7-4-international-cz-eng-de-32bit-64bit-updated-05-09-2013-www-piggystyle-cz-part2-rar
http://uloz.to/xHT6CU4M/etka-7-4-international-cz-eng-de-32bit-64bit-updated-05-09-2013-www-piggystyle-cz-part3-rar
http://uloz.to/xWjJFvwJ/etka-7-4-international-cz-eng-de-32bit-64bit-updated-05-09-2013-www-piggystyle-cz-part4-rar

 

jo a spatna zprava nakonec: kdo ma stazeny soubory txt svejch aut, tak jsou nam na nic a muzem shanet znova :wallbash:

Upraveno uživatelem buml
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak tu to máte - ETKA 7.X, po nainštaluje sa aj 7.3 aj 7.4. V 7.3 idú aj vin.txt súbory, aj aktualizácie. Celkovo to má 4GB.

 

https://mega.co.nz/#!G1o2ybCJ!Nrgs2U1gIPifgGXcr0mCZ2t331pxHsTyu7J0sOf-xcI
https://mega.co.nz/#!O9IQBRCR!OsADzmvfKwKAcXl9qYzCVQKqSjhWJo5Fz9a4N-6prpg
https://mega.co.nz/#!fxw1kLZT!CI7oEhJ3rnh2-nZ7gXYrYhnhO1037UMUZ1aexMG6SCc
https://mega.co.nz/#!u15l0SBI!P5k6d1_axZXgv77BiR3TwD6z07QqPe3Srq0yI9s7f2s
https://mega.co.nz/#!WtpgnbzZ!d58U0yxTcyDwTcjAI51XUFXgBWFQDoPL6DnYHBkdXL4
https://mega.co.nz/#!71w03LzT!AVGdCiiq9WjdhbbGLVtxwk3A7EV78CyG93kYxiy_Dc0
https://mega.co.nz/#!ywAkUL7Z!WpnV12qeV8zIp9nCSznn_iuEalEvmLc_-rFQtyZ1LJ0
https://mega.co.nz/#!XxxlUBRB!HwBy7DZemGdWdyePITgwVzQJP8JhYeCkHHeKpBe38ZE
https://mega.co.nz/#!jtgxUBAY!fSG0kCOVLvrGdrT5-ElLrhy6CY0k9BJJsgt-taw4cgc

 

Heslo pri inštalácii je "I do not Paid for this Program. Thanks to Mr. f33nix!..." (bez úvodzoviek!).

 

Po nainštalovaní rozbaliť EtkaFix.Rar a prepísať pôvodné súbory :pivo:

Odkaz ke komentáři

V 7.3 sa ukladal do súboru a keď si zadal vin, tak v prvom rade ho hľadal na disku a keď nenašiel, tak skúsil stiahnuť zo servera. Vin cez 7.4 už offline nejde - teraz sa vždy ťahá online a nikam sa neukladá :blink:

7.4 je ale nutnosť, pretože aktualizácie tuším od #143 do 7.3 nejdú nahodiť :prcprc:

Odkaz ke komentáři

Já používám starou Etku 7.0 a tam je potřeba.

 

Tak tu to máte - ETKA 7.X, po nainštaluje sa aj 7.3 aj 7.4. V 7.3 idú aj vin.txt súbory, aj aktualizácie. Celkovo to má 4GB.

 

Heslo pri inštalácii je "I do not Paid for this Program. Thanks to Mr. f33nix!..." (bez úvodzoviek!).

 

Po nainštalovaní rozbaliť EtkaFix.Rar a prepísať pôvodné súbory :pivo:

 

Tak jsem to včera sosnul a nainstaloval a výsledek nic moc. VINko mi nejde ani v 7.3 a ani 7.4 a navíc "modrá smrt". Kde dělám co blbě? sad.gif

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...