Přejít na obsah

Strieborné "sériové" COMBI ®


Doporučené příspěvky

dnes prebehla inštálacie zimnej clony pred chladič..

 

clonu som si vyrobil ešte pred 3 rokmi keď som mal starú OC1.. je to vyrezaný plát tvrdého plastu ktorý je z oboch strán potiahnutý nejakým zvyškom koberca(z vonkajšej strany je potiahnutý gumou).. zakrýva asi 3/4 chladiča a hlavne pomáha udržať teplotu pri dlhom klesaní keď sa nešľape po plyne..

 

foto nič moc ale lepšie ako nič :)

post-26073-0-94528900-1385048393_thumb.jpg

post-26073-0-32441600-1385048423_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

lumi viem :) preto som nepísal že sa to rýchlejšie zohreje :) ale to klesanie teploty aspoň nastúpi neskôr :))

 

a ako píšeš :) aj ten bordel z ciest.. aspoň trocha sa ho dostane pod kapotu menej :)

 

EDIT: práve mne tie clony z plastu na masku nepasujú na auto :blink: preto to radšej riešim takto :rolleyes:

Upraveno uživatelem tomiq07
Odkaz ke komentáři

ďakujem páni :)

 

ešte som zvažoval čierne Matterhorny z Yeti-ho ale bola tam ina pneu(225/50R17) a boli drahšie.. tak voľba padla na klasiku :rolleyes:

 

a súhlasim so seib-om :) pallasy su asi najhoršie podľa mňa čo sa dávalo na OC2.. ale každý má iný vkus a preto sú naše Octavečky tak parádne :wub:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...