Jump to content

Strieborné "sériové" COMBI ®

tomiq07

Recommended Posts

dnes prebehla inštálacie zimnej clony pred chladič..

clonu som si vyrobil ešte pred 3 rokmi keď som mal starú OC1.. je to vyrezaný plát tvrdého plastu ktorý je z oboch strán potiahnutý nejakým zvyškom koberca(z vonkajšej strany je potiahnutý gumou).. zakrýva asi 3/4 chladiča a hlavne pomáha udržať teplotu pri dlhom klesaní keď sa nešľape po plyne..

foto nič moc ale lepšie ako nič :)

post-26073-0-94528900-1385048393_thumb.jpg

post-26073-0-32441600-1385048423_thumb.jpg

lumi viem :) preto som nepísal že sa to rýchlejšie zohreje :) ale to klesanie teploty aspoň nastúpi neskôr :))

a ako píšeš :) aj ten bordel z ciest.. aspoň trocha sa ho dostane pod kapotu menej :)

EDIT: práve mne tie clony z plastu na masku nepasujú na auto :blink: preto to radšej riešim takto :rolleyes:

Edited by tomiq07

ďakujem páni :)

ešte som zvažoval čierne Matterhorny z Yeti-ho ale bola tam ina pneu(225/50R17) a boli drahšie.. tak voľba padla na klasiku :rolleyes:

a súhlasim so seib-om :) pallasy su asi najhoršie podľa mňa čo sa dávalo na OC2.. ale každý má iný vkus a preto sú naše Octavečky tak parádne :wub:

Závidím, já budu muset zůstat u 15" :(

Navíc chci aspoň ty dle mého nejhezčí - Pyxis, no v poslední době už nejsou nikde k sehnání a nové od Škodovky za ty prachy nechci.. :unsure:

PYXIS

Stickler trošku pre navnadenie ;)

tomiq07:

Díky za odkaz pane :palec:

Chci je koupit až příští rok před sezónou, no obecně jsou hrozně drahé, navíc ze Slovenska, kde by byly další náklady za cestu - v přepočtu přes 9 tis. Kč je hodně, dříve jsem viděl Pyxisy z ČR za 7 tis. Kč. Bohužel ale už nejsou :(

S tym Tdi na par km mas pravdu len zas ked nemas druhe auto na taketo presuny tak si nevyberies :( ja obcas tiez jazdim dost kratkych tras s octou ale vzdy jej to oplacam skorsou vymenou oleja atd. Tak dufam sa na mna za to hnewat nebude :D