Přejít na obsah

Laurina 1.8 TFSI


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Předtím vydrželi 15 let v zimě 14" litáky na mám předchozím autě (auto sem měl jako ojeté) a nic jim nebylo, pouze nějaké škrábance, záseky od šutru či odřenina po předchozím majiteli... klasicky sem je ošetřoval...

nevidím důvod proč by se měli poškodit a když se tedy poškodí, tak je hold nechám opiskovat či koupím jiné, co já vím co bude za pár let :)

 

Odkaz ke komentáři

Tak já jsem zimáky k autu dostal od prvního majitele, 17-ky Alu, kupované s autem v roce 2006 a i po skoro 8 letech zimního provozu jsou jako nový


@jirko: na pallasích mám letnáky, škoda +-600kč na víc za slíknutí a převliknutí.... takže tohle rozhodlo a je mi to v celku jedno...

 

 

 

Tak oboje kola jsou krásný. Já osobně bych je nechal taky na léto, líbí se mi víc. A fakt je zbytečný platit za přezutí

Odkaz ke komentáři

alu kola jsou dělaný i na provoz v zimě ;) průser může nastat ve dvou případech:

1) v krutém mrazu kolem přejedeš ve vyšší rychlosti zmrazku; ocelový disk se ti může ohnout, litý ti může prasknout. Ale škody na autě budou vyšší, než škody na disku/kole.

2) v případěch mechanického poškození vrchního laku až na "zdravý" základ disku může působením agresivní "arktické" soli (větší krystaly) dojít k narušení povrchu. Klasická solanka do -7°C diskům nemůže uškodit.

 

Důležitý je, aby jsi měl schované šrouby; ale koukám na fotky, že tam máš ty plastové krytky! :palec:

 

A kdybys je Máro chtěl vyměnit za 16" Vegy, tak řekni. Nebudu po Tobě chtít doplatek :loool:

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

1) zmrazkám se snažím vyhejbat a pokud se nedá vyhnout tak bezpečně zpomalím a jedu pomalu, dělal jsem to i na těch 15"... to samý když je někde na silnici drť nebo bordel (ty ptáci udělají novou silnici a nezametou bordel okolo)

Přirovnal bych to asi k tomu, že když projedeš jámu či nějaký předmět co nemá na cestě co dělat....

 

To jsou kšefty :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

jirko souhlas, surfman by se hodil do servisu a na školení garančních techniků by ho plácali po ramenou, aby nic nereklamoval, je to přeci vlastnost. co bychom vám něco reklamovali, kupte si jiný auto.

 

ale vyreklamuji, minule tam běhal kolem mě šéf prodejny, vedoucí prodeje, vedoucí servisu, garanční technik a přímo servisák z dílny kvůli sedačkám, já si nenechám srát na hlavu od ŠA potažmo od VAGu, za to nemůžou že tam dávájí minimální vrstvu laku, auto je obouchané po roce a něco, jak kdyby auto mělo 150000 km a 6 let...

 

Auto vlastnila ŠA jako služební, že špatně upevnili rámeček, to je opět jejich blbost. v předávácím protokolu nemám žádnou závadu na předním nárázníků v prostoru SPZ, takže opět smůla. Značku jsem nalepil oboustrankou, což ŠA dělá běžně taky.

špatně nalakované, stává se to i na fabíí.... záruka je 3 roky, oblnout se nenechám, chtějí za ty plechovky tolik peněz, tak ať reklamují. kdyby to auto stálo 200 000kč, tak bych to i rozchodil, větší cenu to rozhodně nemá...

Odkaz ke komentáři

tos mě říkal i o sedačkách a vyměna se provede... s tíhle přístupem, co ty tady píšeš, je záruka nahovno a můžu si jít koupit nějaký pekáč ojetý s cca 120 000km, narvat do oprav např 30000 kč a budu na tom lépe, protože bohům z VAGu se nic nechce reklamovat.

 

na značce nejsou žádný šrámy ani jinde....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

jak píše Honza, provozně exponovný díl, i na měsíc starým autě ti to nevyreklamujou... uvidíme co ti řeknou.

 

a že bych se hodil do servisu? nezlob se na mě, ale s tímhle přístupem tam brzo budeš viset na nějaký erární nástěnce jako vysírka :-D (neber to nijak zle)

 

 


a záruka není na hovno, ale jako každá záruka má své omezení, je to u všeho a u všech a ne jen u škodovky.

Odkaz ke komentáři

no budou to muset nalakovat ač či tak, do té doby si auto nepřevezmu.

 

proto v jednom servise reklamuji v druhém mě dělají garančky na záruku :D

a jako čím vysírám? já když někomu něco prodám, udělám a nejde mu něco tak mě vysírá? ne reklamuje a chce aby to fungovalo, já chci taky aby vše fungovalo...

 

Si to pak můžu opravovat sám a věci které sám nezvládnu, tak dávat k lidem, kterým důvěřuji na 100% a dělají o hodně levněji než autorizák.

 

 

P.S. ložisko mě odešlo i na druhém foru pawoukovi, teď odešlo i bratránkovi, všem nám to uznali na záruku, sem se až divil, asi o průseru s ložisky moc dobře ví, že furt dodává jiný dodavatel...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

upřímně jsem si myslel, že ti ty sedačky neuznají a dost jsem na to čučel, když to začali řešit v tvůj prospěch. To je pravda; a víš taky, že ti to rád napíšu narovinu ;)

Ale fakt si myslím, že s tím nárazníkem tě pošlou o tři domy dál. ;) A přijet mi ty do servisu, tak tě ženu sviňským krokem po druhý stížnosti :loool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...