Přejít na obsah

Problém se zavíráním el. předního okna


Pšenda

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

 

nedavno jsem si koupil OII a začalo zlobit vytahování předního okna u spolujezdce, konkrétně dolu sjede bez problému, ale nahoru už se mu moc nechce, někdy vyjede do půlky a pak se vrátí dolu, někdy se zase třeba v půlce zastaví a musím zmačknout tlačítko znova a zase rozjede a na potřetí se dovře úplně a zároveň s tím nefunguje druhá poloha tlačítka (tj. že okno sjede nebo vyjede samo) celou dobu ho musím držet. Kamarádovi to dělá to samé na stejném oknu, tak se chci zeptat, zda už jste se s tím někdo nesetkal a neporadil mi kde začít hledat, nebo jaká je příčina pokud je to jejich častý problém. Nevím jestli hledat chybu v elektrice, motorku či celou stahovačku.

 

 

 

Děkuji za rady!

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

 

 

nedavno jsem si koupil OII a začalo zlobit vytahování předního okna u spolujezdce, konkrétně dolu sjede bez problému, ale nahoru už se mu moc nechce, někdy vyjede do půlky a pak se vrátí dolu, někdy se zase třeba v půlce zastaví a musím zmačknout tlačítko znova a zase rozjede a na potřetí se dovře úplně a zároveň s tím nefunguje druhá poloha tlačítka (tj. že okno sjede nebo vyjede samo) celou dobu ho musím držet. Kamarádovi to dělá to samé na stejném oknu, tak se chci zeptat, zda už jste se s tím někdo nesetkal a neporadil mi kde začít hledat, nebo jaká je příčina pokud je to jejich častý problém. Nevím jestli hledat chybu v elektrice, motorku či celou stahovačku.

 

 

 

Děkuji za rady!

 

Tu si precitaj o tvojom probleme.

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=14566&pid=1410605&st=0entry1410605

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdar chlape,

 

Mám podobnou zkušenost. Asi před rokem mi ruplo lanko u stahovačky el. okna u spolujezdce. V servisu byl vyměněný stahovací mechanismus. Pak začaly problémy....když okno pootevřu, a chci ho pak po čase zavřít, sjede mi místo toho dolů. Nahoru už pak nejde na automat ale jen ručně. Pak je zase vše v pořádku. Nutno dodat že okno při zavírání brečí a kňučí jak kdyby se mu nechtělo. Problém kulminoval tím, že lanko opět prasklo, takže byla znovu vyměněna stahovačka. (V záruce) Opět problémy stejného rázu. A nikdo neví co s tím. Pořád mi tam chtěj stříkat WD40 nebo Silikon....ale to není řešení podle mě. Akorát má pak člověk mastný okno půl roku. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...