Přejít na obsah

Hampejzovo eReSo


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Já jel na pohodu s prckem na lyže na Chotouň, takže piánko :) Hale zrychlení bych bral, ale co se týče toho gripu, docela bych rád viděl srovnání starého eReSa proti O3 a navíc ve čtyřkole? Myslím, že nový podvozek může starému na frak bez problémů dát... Ale zkušenost nemám

Odkaz ke komentáři

No uprimne, jezdim benzinove O2 RS FL a tuhle 4x4, ale vede u me jizdnima vlastnostma RS. Podvozek neni tak ukyvany. Bohuzel nemam srovnani na stejne kvalitnich pneu, jelikoz leasingovka setri... :(

Kdyby se porovnavalo RS a RS tak by to asi bylo lepsi pro novejsi generaci, ale ani tak me to auto moc nepresvedcilo.

Odkaz ke komentáři

jako na rozjezd je ta 4x4 super, ale jak tam das 4ku tak to totalne umre a ani to neni idealne citelny to auto. Mel jsem ted na cca 800km auto od kolegy, ma O2 FL 4x4 2.0 TDI a prislo mi to auto lepe citelne jak se chova...

 

Nicmene to proste muzou delat blbe pneumatiky, hlavne tedko jak je mokro a lehce prituhlo...

Kdyz budes chtit tak se muzeme domluvit, ze se s tim nekdy svezes, at mas srovnani. Ale nechal bych to na letni 18" kola ;)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...