Přejít na obsah

Hampejzovo eReSo


Doporučené příspěvky

jj, přesně. Tak takováto spotřeba je stejná u mě. Jak přes kopírák.

Často čtu u tohohle auta spotřeby, že bych se buď musel odstěhovat na venkov a nepotkat civilizaci, nebo jezdit podle předpisů a spíš pod limity a to všechno ještě v noci :))))

 

Aneb nemám RS, abych byl poslední na světlech :D Krom toho, ať sem řídil sebelepší auto (a mám to štěstí, že jsem něco už projel), tak jezdit na maximálku mě nikdy nebralo, byť to jelo přes 300, ale akcelerace ze zatáčky a auto v lehkém skluzu....uhaaa, to miluju :D Když o tom tak přemýšlím, tak těch papírovejch 240 jsem s tím taky ještě nejel a nevadí mí to. Ono to od 200-210 stejně zrychluje jako fávo na 100, tak to už asi nebude ta správná rychlost pro tohle auto :D

Jj, máš pravdu, kolikrát lidi uvádí snad nemožnou spotřebu,ale to na obě strany mi přijde..i když je fakt, že mám kamaráda, co měl 2,0TFSI, v kombiku a uměl s tím jezdit svižně do těsně okolo osmi litrů na trase cca 55km...I když je fakt, že tam hodně záleželo na provozu atd..Jen prostě někdo na tu nohu má cit, a někdo ne..Já patřím do tý druhý skupiny.. :D

 

A přesně o tom to je...Když už tam nějaký ty poníci jsou, tak si to člověk chce užít.. :) Fakt je ten, že i já nikdy s tímhle autem nezkoušel vyloženě v-max, s předchozíma autama jo,ale tady ne..Nicméně 240 na budíku neni nějakej extra problém..v těch vyšších rychlostech, jak píšeš, je řekl bych, znát chip, i z těch 210ti to zrychluje znatelně líp, holt třeba 80nm navíc je znát.. :rolleyes:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Chipu věřím, že je znát. měl jsem SUPa z 96 na 120 a bylo to hodně znát (ale mapa nebyla udělána nejlíp, jak se později zjistilo). Tady mi už pro mé ježdění čip nechybí, takže sem v poho, ale věřím, že by to ještě chtělo jet lépe a víc tlačit do sedaček :))

 

Co se týče spotřeby, tak o víkendu jsem taky po Praze jezdil za 8,5 (bez lehké nohy, ale hlavně bez provozu) a nohu umím mít lehkou, ale to musím chtít a to mi neba :)

 

takže jo, souhlas!

Odkaz ke komentáři

Nevim ale pár softwarově upravenejch aut už sem viděl ty zřejmě asi taky . Ale když není třeba APR schopný ze série dostat víc jak 255hp i s použitím 98 octanového paliva a spešl příměsi čili aditiv tak nevěřím že by to dokázal někdo v čechách . Třeba APR dostane z 2.0TSI serie 273HP až v případě použití jiného průchodnějšího sání a výfuku .Tak zřejmě žiju asi v jiný galaxii pokud to do tej série ten tvůj kámoš petr dostal tak smekám klobouk a myslím že kupa lidí s RSovejma octávkama by tam stála zástup a platila zlatem jen aby tam ten výkon měli .

Odkaz ke komentáři

tak doufám, že už se mi tu nebudete hádat :)))

 

Pro mě je to pasé. Mám DSG a navíc auto v záruce. Tak jak to je to jezdí pěkně a i tak to ty přední kola při sebemenší úbytku adheze rozskáče. Já se chci stejně posunout jinam. Předokolka mě moc neoslovuje :D

 

No a co se týče čipu, tak mám zkušenost pouze s jedním vozem. Vše proběhlo u sportmotor.cz. Auto s tím najelo cca 60tis km, možná víc. Motoru nic nebylo, ale co se týče mapy, tak buď se v ní něco samo změnilo, nebo se něco pokazilo, protože auto při plným plynu na 3 - 5 při cca 1800 ot/min začalo škubat. Nový majitel nahrál origo mapu a škubání zmizelo. Říkal, že má bohaté zkušenosti (servisák, kamarád Vášši) a že dost často to nefunguje na 100%. Motor při plným plynu nemá třeba dost vzduchu, ba co víc, paliva atd.

 

Co se týče Sportmotoru, tak až do této příhody bych na ně neřekl nic špatného. Opravdová ochota, když jsem měl nějaký jiný problém, tak se vše snažili řešit atd. Po tomto nevím, protože to házeli na silentbloky. Vyměnil jsem je na převodovce, na motoru byly ok a nepomohlo. Pak sem to prodal :)

Odkaz ke komentáři

Tak mi tak napadlo, že se mi na RS vlastně totálně flákají nevyužité parkovačky, tak sem dostal super nápad a nevím, zda něco takového existuje:

 

buď:

- bílá velmi svítivá parkovačka, která nebude hlásit chybu, bude fungovat dle počítače jak má a když zmáčknu tlačítko, tak se přepne na blikání ala stroboskop

- bílí stroboskop na místo parkovačky a co s originál parkovačkou a aby neházela chybu?

 

Někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
buď:

- bílá velmi svítivá parkovačka, která nebude hlásit chybu, bude fungovat dle počítače jak má a když zmáčknu tlačítko, tak se přepne na blikání ala stroboskop

- bílí stroboskop na místo parkovačky a co s originál parkovačkou a aby neházela chybu?

Ani jedno, ani druhe. Kolko mas rokov, 15? :rolleyes:

Chces z takeho pekneho auta urobit kolotocarsku hovadinu? :facka:

Normalne tam nahod canbus LEDky, ktore budu len pekne svietit a hotovo...

Odkaz ke komentáři

Kluci, není mi ani 15 (dokonce už i víc jak double :) ). Nejezdím ani na srazy atd, kde bych to nechal svítit.... Dávat tam LEDky, který nesvítí taky nechci, protože to je zbytečné (od toho tam je to RS denní svícení). To RS svícení se dá napojit na vlastní modul a zapojit ala stroba, ale to jde mimo záruku. Tak mě napadlo toto.

 

Nejsem ten co někoho vyblikává, ale někteří levoproudí na dálnici bez zrcátek nebo spíše ignorující mě fakt štvou a toto by je mohlo dostatečně chvilkově vylekat, aby vypadli. Prostě nechápu, proč mám celou D1 je v pravém pruhu a být rychlejší než Ti vlevo. Mimochodem ze zákona já jedu dle předpisů (protože já se skutečně zařazuji do pravého pruhu) a Ti vlevo porušují předpis (levý pruh není průjezdný, ale předjížděcí). No a to se nám to rozšiřuje na 3 pruhy. BOhužel 90% šoférů asi nepřišlo na to, že to vpravo není odstavný či kamion pruh, ale regulerní jízdní pruh. Prostě toto je něco, co mi vytáčí a tak si říkám, že bych jim za odměnu občas pustil disco. Mno a řešit to až tak natvrdo, že bych koupil predatora zase nechci... Snad je to srozumitelné.

Odkaz ke komentáři

No neviem, ale co sa tyka D1, tak sa mi este nikdy nestalo, ze ked som isiel v lavom pruhu rychlo a tych, co ma brzdia nevyblikal dialkovymi, tak ze by mi neuhli. Skratka pridat plyn a blikat dialkovymi, ked sa ponahlam, tak to prevadzkujem bezne :)

Co sa tyka blikajucich parkovaciek, tak si to teda vobec neviem predstavit, ako by to ten vodic videl za jasneho slnka....asi nijak, to ho skor oslnia dialkove svetla nie? Na taketo veci nie su parkovacky stavane :rolleyes:

BTW, osobne mam v parkovackach TITETO a svietia vyborne :palec:

Odkaz ke komentáři

Je to pravda, také jsem se s tím setkal, ač většinou uhnou, kór teď, bílá stále celkem budí respekt (obavy).

Hlavně na 3 pruzích se snažím řidiče naučit jezdit vpravo, fakt mě vytáčí, když je dálnice poloprázdná a nějaké "mužské pohlaví" jede uprostřed, nebo vlevo (nechci totiž podjíždět). To se vždy přiřítím až těsně za něj a pokud neuhne, předjedu ho a před ním to fiknu úplně doprava - mnozí pochopí a zařadí se tam také, mnozí ne.. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Tak jako zapojit ty LED denní svícení na strobo je zajímavej a né blbej nápad.. ;)

Mě nejvíc nasírá, když musím vypínat tempomat, to je pro mě spouštěcí mechanismus...Já většinou auto dojedu blíž, než by kdokoliv snesl a to většinou pomůže, jak se člověk blíží..Když ne, zpomalím a udělám druhej "nálet", to už většinou zabírá na 100%... :D

Pak jsou tu ty dálkovky a svýho času bylo cosi "nepovolenýho" na přísavkách za oknem...

 

Co se týká tý D1, tak tam bych hlavní problém toho, že všichni jedou v levym, viděl v tom, že ten levej neni taková polňačka, jak ty ostatní pruhy.. :(

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Pokud chces denni LED na strobo, tak mrkni sem http://led.novalisnet.cz/led_svetla_denni_sviceni.php

 

Na tady nechtel rozvirit diskuzi o bezpecnosti chovani se na silnici. Kdyz jsem byl mlady a mel pomale auto, tak jsem se lepil na zadek a blikal, cim jsem starsi a klidnejsi, tak s radosti poustim i nakladaky z principu nevyblikavam apod. Mno ale jelikoz jsem ryba a to je clovek rozpolceny, tak si budu protirecit a nekterym bych nejradeji pustil jak syrenu tak modreho predatora.

Odkaz ke komentáři

No tymi dialkovymi som to myslel tak, ze ked sa vazne ponahlam a mam na mysli rychlost tak 170-180, obcas 200km/h...jedine vtedy vyblikujem, ak niekto zavadzia, pretoze v tej rychlosti ludia nevedia uhnut okamzite. No to je tak asi 1% mojej jazdy, ostatok jazdim 90-110km/h po D1 na tempomate v pravom pruhu :)

Kazdopadne si myslim, ze RS naraznik s tymi LED + popripade xenony, sam o sebe budi respekt. Vidim to aj ja, ked svietim dennym svietenim a tie LED sa nedaju nevsimnut, cize ludia to hned zbadaju a v takychto pripadoch reaguju sviznejsie.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...