Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Spooky: to je jasny, protoze k ty policii vezmou kazdyho taky :huh: ne, prdel... :palec:

 

Vcera jste to pekne montili, jak si sahnul na ten sloupek, tak se s tim dneska slecna cistila, aby to bylo :P to bylo docela cerny od smiru a poradne ji to neslo dolu :palec:

Odkaz ke komentáři

Spooky: jen k ty Octavii... za svoji bych nemenil, pro me jako pro studenta to nebyly maly investice, co jsem do ni dal, takze bych se ji nerad zbavil. Ale myslel jsem pro brachu nebo aby jezdila nekde v rodine, protoze za ty penize byla dost libova :huh:

Odkaz ke komentáři

houmik: Tak že se slečně moc omlouvám a pusu jako omluvu předej za mě ;-) No mordovali jsme to jak to jen šlo no,ale zatím mě přijde že zadek si sedl,ale předek že je porád nějakej vysokej... Jo jinak já nedělám u policie... nebo mě to nějak nedošlo no...

 

Jofree: Jooo na pedály celkem bez problému...

 

edit: houmik: Ja myslel, že by jsi dal někomu z rodiny tvoji a sam si nechal kombi ;-) ale je pravda že já jak jsme dycky chtěl kombi tak liftback naprosto spokojenost zatím...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Spooky: nn, ja kombi nechci, mel jsem driv, ale nejak jsem si odvykl :P a u my uz mi zbyvaji jen park. senzory, navi, telefon a jeste mela navic ostrikovace svetel a dvojity dno kufru... :huh: ja mam navic zase maly kozeny paket, tak ono si nevyberes. Ale byla fajn, ma nakrouceno poctivych 170tisic, rok 2001

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Spooky: byla fakt pekna, je k tomu komplet dokumentace. Chlapik rikal, ze mi da klidne klicky, at si zajedu kam chci otestovat pravost km, tloustku laku atd, takze ferovy jednani. Byl ted na kompletni kontrole v Porsche CB, nic tam nenasli, prohlizeli podvozek a takovy kraviny, vsechno OK. :huh: to auto bych koupil hned z fleku a nerozmyslel bych se, jen ted nejsou money :P

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...