Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

No já se nemám vubec čím chlubit,ale klidně taky pojedu svým, když pojedete pomalu s ohledem na to stádo koní co mě chybí... :D

 

Rosťa: A mi pojedeme až v sobotu? Já teda měl v plánu jet už pátek... ale to se ještě uvidí...pokud by všichni jeli v sobotu ráno tak bych jel v sobotu ráno s ostatními asi... se ještě uvidí...

 

Netvor: To jsme rádi, že proto dělá Aleš vše co může... ;-)

Odkaz ke komentáři

Rosťa: A mi pojedeme až v sobotu? Já teda měl v plánu jet už pátek... ale to se ještě uvidí...pokud by všichni jeli v sobotu ráno tak bych jel v sobotu ráno s ostatními asi... se ještě uvidí...

 

 

No v pátek tam bude docela pakec kolem všeho. Mě osobně bude jedna noc stačit. :D Ale uvidíme jak říkáš. :D

Odkaz ke komentáři
Tak pokud se pojede v sobotu brzo ráno tak by mě to asi ještě taky nevadilo. Většinou řešíme pátek proto že pak v sobotu má člověk pěkně klid se vyspat a má cellej den... Jinak bych byl klidně pro vyjíždět fakt brzo ráno. Aspoň budou prázdný silnice...

 

no teda tady na tom taky něco je :P

Odkaz ke komentáři

jofree: No fidis... a když pojedeme v 5, tak tam budeme v 7 :-D

 

Ne ted beze srandy. Dle mě by bylo téměř ideální kdyby se z ČB vyjíždělo opravdu v těch 6:00, já se příipojím po cestě. Teda v případě že pojedeme po dálnici. Nevím jak vám,ale já si občas než jsme měl ročku kupoval aj týdenní 220,-Kč a třeba na cestě do Nymburka jsme ušetřil cca 200,- na benzinu. Takže tam a z5 a 200,- doma...

Odkaz ke komentáři

Ja nevim, mne to neprijde zas jako dobrej napad :) protoze budeme muset vstavat brzo rano, pak 4 hodiny cesta autem a potom tam nekde cely den kalit a delat nejaky skopiciny... to budem ve 22:00 pekne unaveny... nebo ja nevim jak kdo, no. Zkuste to jeste poradne zvazit, kluci :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...