Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+2 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

Abych pravdu rekl, tak zadna grazlovina, spis jde o to ticho, nezaplou televizi a tak - proste ten pocit, ze muzes delat cokoliv, i kdyz to delat ve skutecnosti nebudes - takova svoboda mysli. A trosku konkretneji - dneska po praci osobne rozvozit pozvanky na maminy kulatiny, sobota celej den na Stuhlecku, nedele uklid a se slzami vitani polovicky :D.... a patek jsem vynechal, protoze ten jedinej je prakticky volnej a nevim, jak s nim nalozim, navic se nemuzu moc picnout, protoze na sobotu chci byt na jezdeni fit... takze nejake neprilis alkoholove napady?

Odkaz ke komentáři

No sakraaa,

dneska me to s takovouhle pripomelo nekolik let zpatky Brnenske knajpy... jooo, to byvaly casy, spolecne akce, kutilstvi v garazi, letiste Vyskov, Romariooo vikendovka a dalsi krasne vzpominky...

 

Citigo slo do Acek a do tydne bylo pryc :) A porad mas cernotu, nebo co ted soferujes?

Odkaz ke komentáři

zdar lado.no nevim jestli na porad, ale jseou tady tak silene najmy, ze je lepsi jit do vlastniho... a jak valcite?

 

jj, porad mam cernotu. jeste musi rok dva vydrzet. ale uz se tesim, az ji na jaro zase slozim poradne...

 

musime dat v brne zase nekdy spicha.


a nerikej marcili, ze jezdis ted sockou???

 

fotecka snizeni podzimniho...

post-187-0-62970600-1393533017_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ty jo no právě si píšu s Marcim,že se po tobě pěkně slehla zem, ostatně po mě docela taky přiznávám..tady na forum jsem velmi sporadicky a nepsal jsem do knajpy sto let :( ale tím,že jsem pak přestal používat ICQ, kde jsi docela dost býval a komunikovali jsme tak od té doby o tobě nic nevím...FB pořád nemáš? Stále ignoruješ? :D

Odkaz ke komentáři

jj, FB stale ignoruju :D. ja jsem taky zavitam jednou za rok :D nejak neni cas. prace, auto...

tak jestli nikam nejezdis, tak je to auto zbytecne. to je fakt...

 

no musime se nekdy nejak domluvit a nekdy zase neco spachat...


2Kubiik: Mazec složený!! :palec::palec:

ale jezdit se s tim nedalo. zadek v klidku, ale predek jsem pak dal o 1cm vys. a i tak jsem do mesice menil manzetu na leve poloose. mam kratsi kosti a uz mam i v peve poloose slic jako krava :D takze na zimu akorat -70/55. ale na jaro zase dolu a asi bez stabiku :D

Odkaz ke komentáři

Je fakt,že jsme se všichni neviděli...no dva roky ? Možná víc ?! Netuším...škoda té ignorace toho FB..přeci jen něco do sebe to má :D

Ale taky sem nechodím...možná škoda...ale fakt není čas...práce, byt už naštěstí máme dodělanej, ani auto pořádně umýt nemám čas...a když nějakej ten volnej čas je tak raději někam vyrazím s manželkou... tak tak nooo :P

 

edit: no hezky jsme po té ČR roztřelení..Bolka, Praha, Brno :D

Odkaz ke komentáři

 

No jako vzhledově to je pecka, co si budem povídat :prcprc::prcprc::prcprc: ...Ale ta 1.4 TSI mě rozsekala, to krásně ilustruje dnešní zvrácenost. Místo aby tam dali pořádnej dvoulitr (když už nic lepšího nemají), tak se chlubí tím, že splňují emise pro rok 2020 :D

 

Jinak též zdravím navrátilce, něco mi ty jména říkají, tak je asi taky znám :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...