Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+2 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

 

No jako vzhledově to je pecka, co si budem povídat :prcprc::prcprc::prcprc: ...Ale ta 1.4 TSI mě rozsekala, to krásně ilustruje dnešní zvrácenost. Místo aby tam dali pořádnej dvoulitr (když už nic lepšího nemají), tak se chlubí tím, že splňují emise pro rok 2020 :D

 

Jinak též zdravím navrátilce, něco mi ty jména říkají, tak je asi taky znám :)

hlavne mne vadi ten Kabanosův design. je to CC a A7 jak vysita...

Co v Praze?? I my uz jsme od vas nejaky oddeleni outsourcovali a parkujete nam v garazi :P

no mozna zkusit podnikani...

Odkaz ke komentáři

Tak vzdycky se da byt prodat a ses ze zavazku volnej :)

 

Tak budu resit hypoteku na byt v Praze, kdyz mi pujde do kalhot, podnajemnici v Brne dostanou vypoved, Brno se proda a hypo v Praze se z toho zalepi (nebo aspon vetsina). Pokud to pujde v poho (doufam v to), tak budu naopak pronajmem z Brna prispivat neco na hypo v Praze a mit tak 2 byty :)

Odkaz ke komentáři

Marcel: no, zase pokud nemusis bydlet primo v praze, tak ani ne. a najmy jsou tady s prahou srovnatelny. coz je des... pac ja uz jsem v tom s moji 3+1 80qm s jeste ne zcela zrekonstruovanou za 2.1 a to sem jeste min 300t budu muset nasypat... takze taky zadna vyhra. to u nas doma je zrekonstruovana 4+1 po rekonstrukci hluboce pod 2 :D

Odkaz ke komentáři

Ahoooj..konečně páátek..sobota za dveřmi..já se rozhodl napucovat v sobotu po dlouhéé době auto..snad to vyjde :huh:

 

Jinak s tím pronajímáním... musím to teda zaklepat "klep klep" :D ..starám se o jeden pronájem a jako zatím dobré zkušenosti. Vždy studenti. Nebylo problém je sehnat a dokonce bylo více zájemců, že šlo i nějakého odmítnout. Jen jsem musel jednou, dvakrát řešit nějaké problémy s sousedy a zmírnit studentíky kvůli nějaké divočejší párty :D

Odkaz ke komentáři

Tak už je doma. Lambdy tam vrátili ty původní, nic jim nebylo. Je tam nahranej novej SW a seřízená škrtící klapka, snad by to mělo být v poho.

 

Jinak technickou podporu na VW zajištuje v rámci ČR bolka (škodovka) a jejich pokyny poté, co novej SW a nový lambdy nepomohly, byly vyměnit vstřiky. Což se údajně mechanikovi v servisu nezdálo, tak se v tom "vrtal" a nakonec přišel na tu klapku. Údajně to není běžná závada na nových autech, tak kdo ví, jestli za to nemůžou mexikánci a při montáži to neposrali :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...