Přejít na obsah

6.Skoda Treffen - 4.7.-5.7.2014


mrty

Doporučené příspěvky

O těch debilních petardách sem to pronesl 2x a jednou hned jak si jí hodil k tomu autu a málem si trefil ten kufr. Sranda musí být, tu mám rád, ale jak co je sranda. Proto sem napsal odsud posud!

 

Mimochodem myslíš si že jsem věděl, že si přijel s petaradama na sraz a budeš je tam házet? To si můžeš být jistej že bych ti to řekl. Ale objevil sem to až když si jí zapálil o pár židlí vedle mě.

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Vzdy za nama byl jeden z organizatoru (spise brigadnik ve zlute veste co se staral o poradek) spolecne s jednim namachrovanym prekladatelem. O stopce na pristi rok na miste nebyla ani zminka.

 

Podle me nas organizatori moc neresili, zaroven pochybuji, ze by nam dali STOPku na pristi rok. Upozornili nas, to se zde nemuze, to se nedela a v duchu si rekli... jo jsou zivejsi, ale priste nam zase min 5000Kc vydelaji.

 

Spise mi ta STOPka prijde jako vymysl, ala jeden cechacek povidal...

Samozrejme nevim zda Viktor nema nejakou oficialni stiznost, to by nam musel rici on.

Odkaz ke komentáři

Maik, hlavni organizator nas tam priste videt nepotrebuje, psal jsem sejvimu ze jedna omluva na ofiko fb toho srazu by byla fajn at se to uklidni

 

Nevim proc porad nadavate na radka ktry prekladal, chapu ze vam prislo divny ze cech tlumoci nazory nemcu, ale znam ho leta, takze necekam, ze by si neco primyslel.

 

Gril nevadil, zasadni problem jsou delobuchy

Odkaz ke komentáři

No, tak pár lidí si toho všimlo, že se tam dělal bordel... :unsure:

 

z FB:

Maik Janke Ja, leider paar Typen von Octavia CZ haben's übertrieben! Knaller (auf einem Autotreffen mit Familien und Hunden) was soll das??! Radek/ Antonin und Kubi sind ausgerastet... die ziehen die ganze CZ- Gemeinde ins schlechte Licht. Die brauchen wir nicht...!
Babba Wurm Assö....ich denke, die haben sich die Kollegen mal zur Brust genommen
Johannes Deja Wir hatten es ja gleich gemeldet was die Tschechen wieder so abziehen. Daraufhin haben sie den Rost auch gelöscht. Aber mit Böllern in Richtung Autos werfen ist das letzte.

Co jsem tak pochopil, tak tam byly nějaké stánky s buřtama, tzn. zakázáno přes den grilovat, nebo jak to tam probíhá?

 

Bohužel se potvrzuje to, co psal výše Jindra; už o "české scéně" mají vlastní obrázek a de facto jen čekají, co čecháčci na další akci opět vyvedou :facka:

 

A blbý je, že tam byly dvě party z CZ; škodahome a OCčko. A negativně se píše fakt jen o OC :wallbash:

Odkaz ke komentáři

No, tak pár lidí si toho všimlo, že se tam dělal bordel... :unsure:

 

Akorát to čtu na ofiko Treffen FB. :wacko:

A koukám, že jsou docela háklivý i na ten grill!

 

Irgend eine Gruppe hat wieder den eigenen Grill an gehabt...MUSS SOWAS SEIN...? Nehmt ihr auch euer eignes Fleisch ins Restaurant...? Sowas will ich persönlich nimmer sehen, ich habe es leider nur im Nachhinein gesehen und finde es unfair. Wenn ich es inflagranti gesehen hätte, hätte ich gepetzt...!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...