Přejít na obsah

univerzální 2din radio AKNprojects


Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám takový problém, objednal jsem si toto radio http://auknet.cz/p22398-2din-dvd-autoradio-s-gps-navigaci-model-hell-62-gps.html

 

Problém je v tom, že v tom nebyl žádný rámeček. prostě nic. jenom kabeláž a čau. Chtěl bych se zeptat zdali s tím má někdo zkušenosti nebo je někdo v Královehradeckém kraji, kdo by to dokázal zapojit a udělat to hezké v autě. Problém taky je, že je špatný konektor, ale to se dá koupit redukce to vím, ale nejsou popsané drátky jaký kam patří, myslím tím barvy. Prosím o velkou pomoc!! Předem moc díky všem!

Odkaz ke komentáři

hotovo, dokoupen plechový rámeček (690,-) plastový upravený rámeček velký (600,-) rámeček malý (300,-) redukce na iso konektor (120,-) a to jsem ještě musel cestovat více městy.. no byla to makačka, ale na výsledek se podívejte samí. Zapojení mi trvalo asi 4 hodiny, úprava rámečků, hodinku, ale za ty nervy a peníze to asi stálo!!

post-33138-0-53010900-1391873418_thumb.jpg

post-33138-0-46096300-1391873439_thumb.jpg

post-33138-0-38261000-1391873462_thumb.jpg

post-33138-0-57501900-1391873566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

hotovo, dokoupen plechový rámeček (690,-) plastový upravený rámeček velký (600,-) rámeček malý (300,-) redukce na iso konektor (120,-) a to jsem ještě musel cestovat více městy.. no byla to makačka, ale na výsledek se podívejte samí. Zapojení mi trvalo asi 4 hodiny, úprava rámečků, hodinku, ale za ty nervy a peníze to asi stálo!!

 

Zdravím.Vypadá to dobře,také mám toto radio.Nedávno jsem si ho pořídil.Jen mě tam zarazila kabeláž.Kde se dá koupit ta redukce na ISO.Nebo jaké je to označení.Rád bych si to zapojil sám,ale nevím,nevím.Na mě je tam moc kabelů.

 

Odkaz ke komentáři

 

Zdravím.Vypadá to dobře,také mám toto radio.Nedávno jsem si ho pořídil.Jen mě tam zarazila kabeláž.Kde se dá koupit ta redukce na ISO.Nebo jaké je to označení.Rád bych si to zapojil sám,ale nevím,nevím.Na mě je tam moc kabelů.

 

na radiu je schema zapojeni, tam se stačí podívat jaká barva co je. To co je zapečetěno, to patří k parkovací kameře, napište odkud jste kdyžtak zapojím.jestli máte jinou variantu než ty plasty,nějaký dekor atd. Nechám si rád poradit.
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Hezký den.Tak nakonec jsem si pořídil autoradio s DVD GPS model TID-C005-S100.viz foto níže.Po rozbalení na mě vypadlo spousta kabelů.Po menším koumání,jsem to nakonec pospojoval.Po zapnutí vše funguje.Jen mě není jasné kam zapojit z toho velkého svazku na napájení,ten modrý konektor.také viz foto.A paj ještě jedna věc,když si postím DVD tak to hraje,ale po rozjetí auta,obraz zmizí a hraje jen zvuk.Na netu jsem četl,že je potřeba ukostřit nějaký kabel.

viz citace na netu
Nejde obraz u DVD, TV?
Často se na nás obracíte s problémem, že se Vám po zapojení autorádia a to i přes ISO konektor nezobrazuje obraz DVD, TV atd. Místo toho se na obrazovce objeví varovný nápis " PLEASE DON´T WATCH … " DVD autorádio je vybaveno kabelem pro blokaci obrazu za jízdy, tzn. kabelem, který by měl být správně připojen přímo na ruční brzdu. Pokud tento kabel máte správně zapojený, po zatažení ruční brzdy obraz naskočí, po jejím odblokování obraz zmizí. Pro trvalé odblokování obrazu je nutné připojit kabel " PARKING BRAKE ( SAFETY, BRAKE ) trvale k mínusovému pólu ( ke kostře ) pravděpodobně to bude ten oranž.kabel.viz foto.Byl by tu někdo kdo by poradil????
Děkuji

post-33143-0-79099900-1396542894_thumb.jpg

post-33143-0-88358100-1396542920.txt

post-33143-0-49411400-1396542930_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Na radiu není schéma? Už si to nepamatuju, ale stoprocentně se to musí připojit na kostru.. hlavně ze to hraje, navi funguje atd. Posílám schéma podle kterého jsem zapojoval já.

Pošli fotku schématu zapojení co je na rádiu

Myslím si ze ta věc s kterou nevíte kam s ni Tak to je pro parkovací kameru, pokud nemáte asi vás nemusí zajímat.

Na schématu musí být reverse to je zpatecka a tak nejspíš připojit ten oranzovej kabel. Dejte vědět, vrtá mi to.hlavou

post-33138-0-50527200-1396561740_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak už to mám vyřešené to zapojení.Posílal jsem email fa.kde jsem to koupil.Odpověď je taková.

 

1. modrý konektor slouží k připojení ovládání na volantu, pokud je tímto vozidlo vybaveno
2. oranžový kabel - nezapojovat, slouží pro připojení spínání přídavného zesilovače
3. čas - nutné nastavit časové pásmo na Bukurešť, vzhledem k letnímu času - poté to bude fungovat
4. DVD - v nastavení si vypněte BRAKE na OFF - to odblokuje obraz DVD
takže je vše vyřešeno.Dnes mi dorazila parkovací kamera,vypadá dobře,ale zase těch kabelů.Tak budu zase koumat zapojení,hlavně jak rozeberu dveře od kufru abych natáhl ten hlavní kabel.Asi se do toho pustím o víkendu.
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...