Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


Doporučené příspěvky

Já bych v tom moc vědy nehledal, hnědá je teď v módě a ač se mi dřív nezamlouvala, tak teď se mi dost líbí, jen je třeba vychytat správný odstín, což se podle mě u Topaz nepovedlo, hezká je čistá na slunku, ale ve stínu mě zklamala (pěknou hnědou jsem viděl např. na Mercedesu, BMW nebo nové Insignii). Na ten interiér jsem zvědavý, protože na fotkách dle mého vypadá pěkně.

Odkaz ke komentáři

Tak som vin kód preklepol, je tam zopár zaujímavostí:

 19 1G8 L RER Set na opravu pneumatik
 25 1S1 L BOW Sada nářadí a zvedák vozu
 95 77G E CDR Integrované zařízení pro ukládání dat EU
 140 9U1 L BVK S kontrolou opotřebení brzdového obložení
 153 EF1 E ECO ECO funkce (software)
 168 KA1 E KSU Se zpětným kamerovým systémem (typ 1)
 172 N2G E SIB Potah sedadel - kůže G-šev/koženka G-šev
 185 S3J E SNR Řízení výstavních vozů
 186 S99 E SNR Zvlástní kontrola platnosti
 196 X9X G  Prodejní program pro PŘEDSÉRII

Zaujímavá je kombinácia setu na opravu pneu a zároveň náradia (reálne sa nedodáva a vylučuje sa), takisto kontrola brzdového obloženia nie je z výroby možná...

Zaujímalo by ma, čo je "ECO funkcia EF1" (zatiaľ som to nevidel na žiadnom sériovom, nemajú to ani autá so start-stopom), nová vec je aj "Záznamové zariadenie pro ukládáni dat EU 77G" a vyzerá, že pri šití sedadiel bol zvolený iný typ švu (otázka je, či zvýšená odolnosť pre záťaž bude sériová, alebo len v prípade výstavného auta). Cúvacia kamera je jasná, oznamovaná novinka.

 

Toľko výsledky analýzy dodaného VIN kódu :beer:

Odkaz ke komentáři

řeknu ti to tak, co nejvíce zjednodušují výrobu, sedačky jsou z S2 akorát doprostřed použili alcanátorvý potah, palubovka alá styl S2...

hold u oct1 ta žlutá kůže neměla celkem konkurenci a vydržela relativně dlouho, rozhodně se nemačkala a netrhala po roce provozu.... alespoň přidali loga laurin a klement což v O2 uvnitř nebylo kromě razítek v sedačkách....

Sedačky z SII? Tos vzal kde, prosím tě? :loool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

No ony se vždy snažily všechny automobilky stříbrné kusy plastu upravit tak, aby vypadaly jako kov. I když každý věděl, že je to jen kus plastu, aspoň to vypadalo k světu. Škodovka v případě OIII (sice obecně, ale teď myslím Scout) očividně rezignovala a neřeší ani dojem - je to totiž lacinost sama :(

Odkaz ke komentáři

na me celej paket O3 Scout pusobi rozpacite. V praci parkuju vedle Passatu Alltrack v hnedy metle a to je pokoukani.. ten ma prave doladeny ty detaily jakoze predni naraznik nejde z niceho nic dolu bez oplastovani, prazdny rohy na zacatku a konci prahu, predek a zadek neni tak vyraznej, nelicujici jednotlive dily. Celkove to ma ucelenejsi a jednolitejsi. U O3 to je spousta dilu na sebe podivne navazujicich.

 

V interieru jsou pekny sesle, ale bohuzel nejakej divnej dekor, kterej me desi.. vypada to na strukturu dreva v jakoze hliniku?!

 

tohle: http://www.octaviaclub.cz/clanky/predstavy-o-verzi-scout-octavie-iii-596.html

ma nejaky mouchy, ale ma to koule! No a nejvtipnejsi na tyhle veci je, ze Scout paket ma za ucel auto opticky zvetsovat a robustnit :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...