Přejít na obsah

Oktavec-stará ale dobrá


Doporučené příspěvky

Dík, hádal jsem se přímo s Hansem, on mi trvdil že musím mít jasné označení smd ledek že každá svítí jinak atd... Jarýsek mi tvrdil že smd ledka a jakákoliv, Hans mi tvrdil že je změna hard, tys mě přesvědčil že je to Easy.... Easy Peasy Lemon Crazy :) muj novej slogan :D (z nálepky co mám na deaglu v CS:GO) :D

 

Ještě u těch ledek je napsaná svítivost, jakou jsi bral přesně svítivost? :) Jo aha přímo tu z odkazu..

Upraveno uživatelem sm0g
Odkaz ke komentáři

No ty co jsem daval ja maji oznaceni plcc2,ale nevim jestli muzou byt i jine. Ale s timtooznacenim tam mam a funguji :-) krome teda toho vrsku,ten jsem mozna jen spatne priletoval,tak to musim nejak spravit. Ale nic tezkeho to neni :-) opravdu toto bylo poprve v zivote co jsem neco takoveho delal a vidis,povedlo se :-) jen si davat pozor na polaritu a at neprepalis cesticky. Chce to jen trpelivost a zvladne to kazdy :-)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem se konecne dostal k tem budikum a uz sviti tak,jak maji. Celkove zmena podsviceni vubec nebyla tak slozita,jak to spousta lidi popisuje. Zitra uz zbyva jen vymenit osvetleni interieru a spz na led zarovky :-)

A taky jsem mel konecne odvahu se pustit do odstraneni bocnich list. Tomu lepidlu se vazne nechtelo moc dolu :-D ale nakonec se vse podarilo

post-36388-0-13914600-1394747059_thumb.jpg

post-36388-0-22641400-1394747083_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Rozdelat budiky (nic tezkeho,vsechno je to jen nacvakane do sebe),odletovat stare diody,naletovat nove a hotovo :-) v budikach jsou smd diody (oznaceni plcc2),celkem je jich 24 (otackomer a tachometr po sesti diodach,rucicky po dvou,displeje taky po dvou a horni ukazatele zase kazdy po dvou diodach). Hlavne si davat pozor na polaritu! Smd diody maji na jednom rohu zkosenou hranu-zaporny pol. A neprepalit cesticky..vhodna je mikropajka. Chce to jen trpelivost,neni to nic tezkeho :-)

Odkaz ke komentáři
http://www.svetsoucastek.cz/led-diody-smd-c373/?csid=318 ja jsem kupoval tyto diody. Na sk stranky nemam zadny odkaz,ale kdyz si najdes smd diody s tim oznacenim plcc2,tak to najdes si myslim kdekoliv :-) . Jak uz jsem tady psal,bylo to poprve v zivote,kdy jsem pracoval s pajkou a vubec s takovou drobnou elektronikou :-D a vidis vysledek,takze to opravdu neni nic tezkeho :-)
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Tak po hodne dlouhe dobe dostala oktavka par darecku :) znova predelane podsviceni budiku,loketni operka a sedacky z golfa IV. Ze sedacek mam velkou radost, jsou o dost pohodlnejsi,prijemnejsi a hlavne sirsi,sedi se v nich paradne :)

 

A jelikoz seriove svetla sviti tak,ze v noci uz toho moc nevidim,tak jsem objednal nove predni zarovky OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED, máte s nimi někdo zkušenosti? Doufam, ze konecne i uvidim pred sebe,hlavne kvuli bezpecnosti,protoze parkrat uz jsem neco zahledl az na posledni chvili a nerad bych oktavku rozbil :)

post-36388-0-59913100-1408994356_thumb.jpg

post-36388-0-78250500-1408994370_thumb.jpg

post-36388-0-63150600-1408994379_thumb.jpg

post-36388-0-90667200-1408994503_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Tak po dlouhé době sem zase něco přidávám. Na oktavce se žádné velké úpravy nedělají, spíš jen takové drobnosti. Během posledních pár měsíců se udělaly nové zadní brzdy a v květnu nás čeká STK, takže nějaké opravy jsou ještě před námi.

Dál jsem v interiéru strhal nálepky ala dřevo a polepil pár věcí karbonovu folii. Trochu jsem se bál jak to bude vypadat, ale nakonec to není až tak strašné. No a vzhledem k tomu že lak na kapotě, střeše a kufru už jsou v dost špatném stavu, tak během tohoto léta se bude lepit karbonová folie i tam. Tak uvidíme jak to bude vypadat.

Co mě těší nejvíc, že máme najeto 292 000 km a pořád jezdíme bez jakýchkoliv závad :)

A dnes jsem využil krásného počasí a po zimě proběhla očista. Už si to holka zasloužila :)

post-36388-0-18260600-1425909075_thumb.jpg

post-36388-0-31890100-1425909180_thumb.jpg

post-36388-0-98412100-1425909209_thumb.jpg

post-36388-0-50213100-1425909313_thumb.jpg

post-36388-0-69634100-1425909328_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Michael_U
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Je tu jeste nekdo ze stary party?
    • Womens From Your City - No Verify - Anonymous Sex Dating https://SecretPrivat.com [url=https://SecretPrivat.com] Girls In Your City [/url] - Anonymous Sex Dating - No Verify New Girls [url=https://SecretPrivat.com/girl/sonya-vibe-58.html]Sonya Vibe[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/kate-blush-132.html]Kate Blush[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/samanta-lily-64.html]Samanta Lily[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/emma-47.html]Emma[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/mia-candy-43.html]Mia Candy[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/ali-cruz-32.html]Ali Cruz[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url]
×
×
  • Vytvořit...